Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta a legcsúnyáb...

Melyik kutyafajta a legcsúnyább számodra, amelyik sohasem kellene?

Figyelt kérdés
"Minden kutya szép",ilyen válaszokat nem kérek.
2011. jún. 10. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Már pedig minden kutya szép a maga valóságában,mégha küllemre nemis de belülről a legnemesebb lény az embertől is...
2011. jún. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádom a kutyákat, de van egy amit nem tartok szépnek az a clumber spániel.

[link]

2011. jún. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bocs, tudom sok embernek tettszik, de gondolom épp a torz külseje miatt...mopsz.
2011. jún. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 D.O.81 ***** válasza:
100%

Üdv!


Nézzük csak....

Az összes zsebkutya, a különféle "társasági" törpe szobacirkálók, a törpeterroristásk, azaz a Bichon Frisé, Bolognai pincs, Bolonka cvetna, Bolonka franzuska, Cavalier King Charles spániel, Coton de Tulear, Csivava, Havannai pincs, Japán spániel, Kínai kopasz kutya, King Charles spániel, Kis oroszlánkutya, Kyi Leo, Lhasa Apso, Máltai selyemszőrű kutya, Német spicc közép és törpe, Papillon, Pekingi palotakutya, Phaléne, Pomerániai törpespicc, Si-cu, Tibeti spániel, Tibeti terrier, Bolognese, Havanese, stb.


Durván ennyi.


Üdv!

2011. jún. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

szia!


A társasági kutyákat (lásd előző válasz), német juhászt (csak a munkavonalú, egyenes hátút tartanám, a csapottat soha!), masztiffokat sem, apró terriereket sem (jack russel, jagd...).

Végül is, elég sok fajtát nem tartanék, még tacskót sem. De mivel kb 480 fajta van (az én könyvem ennyit ír), lehet válogatni. Szerencsére.

Amúgy mudim van.

2011. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves első,ezt most miért kellett??? Én a küllemére,a kinézetére gondoltam. De látom neked ez nehéz! Egy csúnya kutya is lehet okos aranyos,szeretni való,de akkor is ronda.
2011. jún. 10. 16:14
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kopasz kutya, agár, és a csapott németjuci. Egyébként a ,kistestűeket nem szeretem,nem kéne, de ne tartom csúnyának őket :)
2011. jún. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Angol bulldog. Ismerek 2-t is, tündér aranyosak, jó fejek, de szörnyű rondák szegényeim. :( :)És ráadásul horkolnak, röfögnek, böfögnek, finganak egyfolytában. :D
2011. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
15:59-essel értek teljes mértékben eggyet.
2011. jún. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Többnyire azokat a kutyákat tartom kevésbé szépnek,melyeknek fajtájuk valamilyen nehézséget okoz az életben...Így sajnálom-s nem is tartom olyan szépnek-a basset houndokat,tacsikat(bár a tacsi pofija gyönyörű),mert olyan rövid lábbal és hosszú testtel kínszenvedés lehet élni,járni,s még futni sem tudnak egy jót...Ott van a shar pei,ami bőrredői miatt bőrbetegségekre hajlamos,s a nyomott orrú kutyák,melyek nehezen kapnak levegőt,a szemük kidülled,ezért könnyen kieshet,stb.S mint a korábbi hozzászólók írták,a csapott hátú"német juhászkutya...Szegénynek úgyszintén nem lehet valami könnyű dolga,s szép mozgása,bár nem tudom,sokszor lehet,csak a beállítás teszi.Valamint-bár tudom,sokan szeretik-a bullterrier az,ami szegény soha nem kéne...Elhiszem,hogy helyes neveléssel pompás kutyák,de amilyen csapott,kutyátlan"cápafeje van...Ettől függetlenül úgy gondolom,minden kutya szeretnivaló.
2011. jún. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!