Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez játék vagy agresszió?

Ez játék vagy agresszió?

Figyelt kérdés
A kutyámmal (kb egy éves) ismerünk egy játékot: a szásába adok egy botot, és azt mondom: Futás! erre ő el kezd futni, és még incselkedik is: megvárja, míg beérem, majd hirtelen elugrik. Amikor megfogom a botot, elkezdődik (elkezdődne) a klasszikus huza-vona játék, de el kezd morogni, és nem csóválja a farkát. Kiskorában is játszottunk ilyet, és nem hinném, hogy komolyan el akarnám venni az Ő botját, a tulajdonát, tudta, hogy játszunk
2011. jún. 10. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
az én kutyám sose csoválta huza-vona közbe a farkát de hangot szokott kiadni amit te morgásnak nevezel de szerintem az nem morgás csak olyasmi hang mivel az én kutyám is olyasmi hangot ad ki az pedig csak a játék hevébe van ...de megharapni nem fog.:D
2011. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de az én kutyám történetesen németjuhász-rottweiler keverék. Vicsorít is. Velem nagyon jóban van, de ugye a kutyák védik a tulajdonukat...
2011. jún. 10. 19:48
 3/9 A kérdező kommentje:
* szájába (a leírásban)
2011. jún. 10. 19:48
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja, aki nem jött még rá, a játék célja: elvenni a botot (neki pedig ezt megakadályozni)
2011. jún. 10. 19:49
 5/9 anonim ***** válasza:
igazából nem tudom hogy ez agresszió-e, mivel az én kutyám vicsorog és morog is, de közbe csóvál és látszik, hogy élvezi...
2011. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 léna.:) ***** válasza:
Ilyenkor a vetélytársa vagy. Nem szabad ilyet játszani vele, mert dominancia lesz belőle!!!! Úgy vedd el tőle, hogy felfelé húzod és amikor utána kap ,,bökd meg"!!! De ez csak akkor válik be, ha közben NYUGODT ÉS MAGABIZTOS vagy.
2011. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

az enyém morog, sztem határozottan morog, vicsorít, de a farkát nem csóválja. Amúgy nagyon jóban vagyunk: a négyből ő a kedvenc kutyám, ő pedig engem szeret a legjobban


(nagyszüleimnél él, én csak nyáron megyek, illetve néha a többi szünetben is)

2011. jún. 10. 19:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Úgy látom az egyik hozzászóló is nézi kedvencemet, neked is ajánlom. Megnézel 3-4 részt, és sokkal ügyesebben fogod kezelni a kutyusod

Minden nap 18:00 - 19:00 óráig National Geographics A csodálatos kutyadoki (Cesare Millan)

Tuti neked is fog tetszeni a műsor és sokat tanulhatsz belőle.

2011. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is szoktam ilyet játszani a blökimmel. ne aggódj semmi komoly (legalábbis nálam nem volt) az első pár alkalomnál én is megijedtem és miután eltettem a botot ugyanúgy bújt hozzám meg ugrált és nézett a botra, hogy játsszak vele megint. utána megint "morgott, vicsorgott" szerintem csak játék és ösztön ötvözete
2011. jún. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!