Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Koplaló napot tartani jó?

Koplaló napot tartani jó?

Figyelt kérdés

És ha a kutyának érzékenyebb a gyomra a normáltól?

Mert ha már kicsit többet eszik, vagy kicsit mást is keverünk bele a kajába, akkor már fosik....

Vélemények?


2011. jún. 10. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Próbáld ki, hogy te nem eszel egy egész napig, üres gyomorral fekszel le.:)

Kapjon tisztán tápot, esetleg többször kevesebbet, meg állatorvos:))

2011. jún. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, amikor nekünk kutyánk volt, kellett minden héten egy koplalónapot tartani...

Az én kutyám, ha rossz volt a gyomra, akkor füvet evett, ha túl sokat evett, akkor meg kihányta...

2011. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Állatorvoshoz is szoktunk járni, de érzékeny a gyomra.


Egyáltalán ki találta ezt a koplaló napot ki?

2011. jún. 10. 20:18
 4/13 anonim ***** válasza:
Mit kevertek a kajájába? Biztosan olyasmit, amihez a gyomra nincs hozzászokva.Tapasztaljátok ki, hogy mitől kap hasmenést és azt lehetőleg mellőzzétek.Amúgy mindig ugyanabban az időpontban kell etetni, másképp mindig éhes.
2011. jún. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam tartani. Valaki azt mondja, hogy kell tartani valaki azt, hogy nem. Most azt olvastam, hogy nem igazán egészséges. Kérdezd meg az állatorvost, hogy mit mond.
2011. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én azt tapasztaltam, hogy ha kicsit többet eszik, szal ha hírtelen bezabál üres gyomorra és ha kaja maradék a kaja nagyobb része akkor fosik.

Amúgy tápot kap konzervel kavarva. Nem lehet mindig minden nap ugyan abban az időben adni neki, mert céges kutya, és nem mindig ugyan abban az időben van kiengedve.

Általában akkor kap enni amikor elmentek a munkások, és a dolgozók, és ki van engedve a kenelből. Este felé.

2011. jún. 10. 21:01
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem egészséges?

Be tudnád esetleg linkelni?

2011. jún. 10. 21:04
 8/13 anonim ***** válasza:
A kutyák gyomra (pontosabban az egész emésztőrendszere) úgy van kitalálva, hogy teljesen természetes számukra a koplalás, akár napokon, extrém esetben heteken keresztül is. Ellenben a változatosságot általában rosszul tolerálják, tehát célszerű mindig azonos összetételű étellel etetni, különben fosás lehet a vége. Koplalónapot tartani nem muszáj, én sem tartok, de nem lenne semmi baja akkor sem, ha tartanék.
2011. jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azt értem. Csak ha netán van neki koplaló nap tartva, akkor másnap ugyanazt a mennyiséget kapja a szokásosból, és bezabál. És persze fosni fog, és lemegy róla az a pár deka is amit sikerült rápakolnom.
2011. jún. 10. 21:41
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha a szokásos mennyiséget kapja, akkor az miért bezabálás? Amúgy próbáltad és tapasztalatból mondod, vagy csak sejted, hogy ez történne? Ha viszont tényleg ez történik, akkor ne tarts koplalónapot! Olyan hűdenagy jelentősége nincs, hogy emiatt érdemes legyen kiszúrni a kutyával.
2011. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!