Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vegyek golden retrievert 30....

Vegyek golden retrievert 30. 000-ért?

Figyelt kérdés

Azt írják, az anyja törzskönyves és igény szerint az apát is meg lehet tekinteni. A kicsit fajtiszták!


Szerintetek?


2011. jún. 11. 13:54
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
73%
Fajtatiszta egyébként...
2011. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
71%
fajtiszta is, jól írta :D szerencse, hogy nem valami mókus az apja :DDD
2011. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

Vannak a szülőknek szűrővizsgálataik? pl csípő izületi diszplázia?

A kicsik ha 8 hetesek lennie kell 2 oltásuknak plusz chippnek és többszöri féreghajtásnak. 30 ezer forintba ez már bőven bele kell, hogy férjen...én 50 ért adtam egyszer egy félheréjű kis kant de annak ezek mind megvoltak plusz törzskönyve és előszűrése szembetegségekre plusz a szülők szűrései.

2011. jún. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
1.! Nem azt kértem hogy javítgass, amúgy is nekem volt igazam, ahogy a 2. is írta, úgyhogy vagy a kérdésre válaszolj, vagy ott van az a kis x a jobb felső sarokban, na arra kell rákattintani!
2011. jún. 11. 14:03
 5/38 anonim válasza:
0%

Mi is 30ezerért árultunk először fajtiszta golden retriver kutyákat. Az első szülésnél még el is vitték 25-30ért (lealkudták), de később, mikor már sokadszora szült, akkor már nem kellet az embereknek annyiért, és volt már, hogy valaki ingyen itte el a kiskyutyákat. Itt is az anya törskönyvezett.

Szóval lehet, találsz jobb áron is. Vagy le lehet alkudni. Attól függ, hogy milyenek a gazdák.

2011. jún. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
0%
Igen, vegyél! Az olyan cuki és szép kutya! És még barátságos is.
2011. jún. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
A 2. is téged javított, de úgy látom még a poént sem érted...xd
2011. jún. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
érdekes módon tőlem 150 ért is elviszik mindig...igaz mi 12 hetesen adjuk előszűrve, törzskönyvel, chippel, oltva, szerződéssel a szülők szűrési eredményének másolataival
2011. jún. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

faj az a KUTYA tehát ha nem félig mókusok akkor biztos fajtiszták :D

fajta az a kutyán mint fajon belül a különböző fajták (golden, spániel, labrador, stb)

2011. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Nem hinném hogy engem javított volna, te is vagy segíts, vagy menj el!

Nem veszekedni akarok! Köszönöm azoknak akik NORMÁLISAN tudtak válaszolni!

Én azért kérdeztem, mert sokan mondák, hogy egy ilyen kutya 80 e-nél kezdődik.

Még 1 kérdés: hallottam, hogy nagyon barátságos, de ha arról lenne szó, meg tudna védeni?

2011. jún. 11. 14:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!