Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullterrier kutyust hogy...

Bullterrier kutyust hogy szállítsak vonaton?

Figyelt kérdés

2,5 órás útra kell mennünk holnap de szájkosarat nem tudtam szerezni...barátságos nagyon nem bántana senkit és nem piszkolna össze semmit.

Valami ötlet?:S


2011. jún. 11. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
szia sajnos kötelező a szájkosár szerintem az nélkül el se indulj :S nekem is van egy amerikai staffordshire terrierem 3hónapos korába se engedték fel velem a buszra szájkosár nélkül :S sok ember ráadásul rossz szemmel néz az ilyen úgynevezett harcikutyákhoz pedig csak egyet kéne megismerniük és azonnal megváltozna a véleményük :)
2011. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szájkosár kötelező, azt kérni fogják mindenképp, deeee talán megpróbálhatod úgy felvinni, hogy keresel otthon egy szélesebb (selyem, vagy valamilyen szövet) szalagot és rákötöd a szájára, persze nem szorosan. Ígaz ebből gyakorlatilag kitud harapni, de mégis van rajta valami a száján. Ezt sem biztos hogy elfogadják, sőőőt... de meglehet próbálni.
2011. jún. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vegyél szájkosarat mindenképp. megbüntetnek.
2011. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fressiben kapható a Karlie márkájú fekete szövetkosár,az én bulljaimnak is ilyen van.
2011. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szajkosar az kotelezo (megjegyzem ha haltival lehet ezen okoskodni) ill. jegyet kell neki kulon venned. Es ugy tudom IC re fel se viheted sajna:(
2011. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!