Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol van a helye a kutyádnak?

Hol van a helye a kutyádnak?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem hogy a lakásban, hanem a szobádban. Van külön helye a szobádban? Csináltál neki kis "vackot" ahova be tud menni és közben veled van a szobádban?

Bocsi ha hülyén fogalmaztam..


2011. jún. 12. 13:51
1 2
 1/12 xnorkax ***** válasza:
Nem a szobámban szokott aludni, igazából oda nem engedem be a deguim miatt. :D Egyébként nálunk az előszobában alszik az ágyában.
2011. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A saját házában, a bejárati ajtó előtt, a konyhában az ablak alatt, a nappali közepén és az előszobában. Ezen kívül az udvaron bárhol, ahol éppen nincs útban.
2011. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van neki kutyaólja kint és van neki kutyaágya a szobában amit oda teszek ahova épp kedvem van és elfér. Nappal feküdhet ahova akar csak ne másszon fel semmire.
2011. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van neki párnája is, arra néha ráfekszik, meg szivacsos kis ágyikója is, amit soha nem használ. Általában a franciaágy alá bújik be, ott is össze-vissza. Úgyhogy hiába van neki helye, mindig máshol alszik.
2011. jún. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kutya kanapéja van a folyóson! Nagyon szereti, és állatában a hátán fekszik, és úgy horkol!
2011. jún. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem este az ágyamban alszik nappal pedig vagy kimegy a kertbe és ott ahol kényelmes neki, vagy a konyhában az ágyában:)
2011. jún. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindig ahol én vagyok. Éjjel az ágyban, nappal a fotelben mellettem, vagy a lábamnál a szőnyegen, ha a gépnél ülök.
2011. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van egy kosara a szobámban, de sokszor nem ott alszik, hanem az ágyamban. Változó.
2011. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nalunk mig nem kertes hazban laktunk, volt a kutyainknak egy fotele, egy rendes fotel, amire takarot teritettunk es ok ott aludtam:) akkor volt vcicces mikor vendeg jott, levettuk rola a kutya takarojat es hellyel kinaltuk:)) es a kutya az olebe maszott a vendegnek, mert tudta az az o helye:))
2011. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az én kutyámnak a "helye"(amit nem sokszor használ)egy fotel.neki is levan terítve az Ő plédjével,de a szobámban az ágyon szokott aludni velem,napközben pedig ahol jólesik nekiXDXDXD
2011. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!