Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya viselkedése mindig a...

A kutya viselkedése mindig a gazdáját tükrözi?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
erröl még nem hallaootam,én is kiváncsi vagyok a válaszra
2011. jún. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja. Amennyiben a gazdája nem csak papíron a gazdája, hanem valóban van is egy kicsit szorosabb kapcsoalt köztük, akkor igen.
2011. jún. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Is. Bármely állat viselkedése egyrészt öröklött, másrészt a azok a tapasztalatok alakítják, amiket megél. Nyilván ebben van rész a gazdának is.
2011. jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy a gazdája hangulatát átveszi a kutya. Ez meg gondolom azzal jár, hogy a viselkedése is olyasmi lesz.
2011. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, saját jelleme van csak a gazdája nagyban alakítja.
2011. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem jelenleg 3 kutyám van akik, ha csak kicsit is vagyok velük, rájövök, hogy engem tükröz mindegyik ...

részletesen itt is: [link]

2011. jún. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Általában igen. Menj ki olyan helyre ahol sok kutyás van. A nyugodt, barátkozós,laza emberek kutyája általában nyugis,barátkozós,laza. Az ideges, mogorva, "bunkók" kutyája meg olyan. Szerintem ennek az lehet az oka,hogy ugye ha rendszeresen sétálnak,akkor a nyugis,barátkozós sokszor megáll,beszélget, sok barátja van,stb.,és a kutyus megszokja az embereket,kutyákat, hogy mindig találkoznak újakkal. A mogorva viszont valószínű elrántja a kutyát,nem igazán barátkozik,ott meg az vésődik be a kutyusba.

Legalábbis én ezt vettem észre.

2011. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!