Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cavalier king charles spaniel...

Cavalier king charles spaniel es jack russel lehet kint is?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Cavalier biztos hogy nem, jack russelt talán, de télen ő is bent.
2011. jún. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megfelelő mennyiségű foglalkozással,néha beengedéssel és meleg alvóhellyel a cavaliert is lehet kinn tartani.
2011. jún. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
be nem engednem mert anyam nem engedi de egy masik kutyaval lenne es telen meleg vastag pokroc lenne nekik mint fekvohely a kutyahazban ugy is kint lehet?
2011. jún. 12. 22:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Egyik sem. Minimum vastagon szigetelt, belső szobás kialakítású kutyaól kell.
2011. jún. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Cavalierek szigorúan lakásban tarthatók, és gondolom ugyanez elmondható a jack russelekről is.
2011. jún. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A cavalier kinn lehet,a russelnek szerintem hideg van kinn.Bár az én simaszőrű foxim is kinn van.Viszont ő a kazán mellé be tud menni ha akar.Elég fázós,és ha az udvaron akar lenni hidegben,nemes egyszerűséggel,ráül a másik kutyára.Aranyos,mikor feltolat rá a fenekével.Ha zömében ember közelben lehet,a hideg annyira nem akadály.A cavalierem pedig mindig kinn volt.(volt már több is)Szép dús bundájuk van télen,de sokat kell velük foglalkozni,és nagyon okosak.Tudják mikor kell a helyükre vonulni,és mikor jöhetnek be akár a lakásba is.De nekem,mint írtam,nem kutyaház van,hanem mellék épület.Bár szerintem,ha 2-en vannak,és hőszigetelt a kutyaház,nem lehet gond.
2011. jún. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
háát, az én cavalierem a radiátor/hősugárzó mellett alszik, és az udvarról is bekéredzkedik télen legfeljebb 1 óra játék után...
2011. nov. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!