Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan értessem meg anyámmal,...

Hogyan értessem meg anyámmal, hogy nem az ár a legfontosabb egy kutya vásárlásánál?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy kiskutyát, és a szüleim bele is egyeztek. Már a fajta és a kennel is megvan ahonnan elhoznám, de anyám nem repes az örömtől, mert drága..

Én pedig szaporítótól nem veszek olcsó kutyát!

14/L


2009. márc. 21. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
szánalmas vagy.. keresd meg te a pénzt a kutyára, a szüleidnek épp elég problémái vannak -.-"
2009. márc. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
Szerinted az ár a lényeg!!!??? Hogy lehetsz ilyen! "nem veszek olcsó kutyát" - Szerinted nem lehet egy olcsóbb kutya pont ugyanannyira aranyos mint egy drágább??? Nem az határozza meg a jóságát..
2009. márc. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Én csak azt tudom ajánlani nézzél szét egy-két menhelyen, rengeteg kutya vár ott szerető gazdira, és ha neked nem az ár a lényeg, akkor ott is találsz neked való kutyát.
2009. márc. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a saját példámat tudom elmondani. A Fancia Bulldog kutyusomat 25 e.-ért vettem,(ami már akkor is gyanúsan olcsó volt, de beleszerettem a kutyába és amikor a kezemben volt már nem tudtam rá nemet mondani...) és már a sokszorosát költöttük az állatorvosra. Az olcsóbb kutyus ugyanolyan aranyos és kedves, de az nem garantált, hogy egészséges is. nálunk most jöttek elő olyan betegségek, amik visszavezethetők a "szaporítóhoz"!

Kérdezd meg a szüleidet, hogy inkább fizetnek egy kicsit többet most, vagy a kutya egész életében fizetik a folyamatos állatorvosi ellátást?

2009. márc. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%
Vagy nézz körül a slando.hu-n! Rengeteg kutyus van fent, törzskönyves, egészséges, és olcsó!!!!
2009. márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
24%
Mit kell ennyit izélni egy kutyavásárlással?Nekünk magyar vizslánk van. úgy kaptuk, nincs törzskönyve.Féregtelenités stb megvan, kötelező dolgok.Semmi baja, egész nap kinn vann a kertben, tiszta izom és makk egészséges.A tápos szobakutyák kapnak el csak minden szart.
2009. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Pont te vagy az, aki azt hiszi, az ár a legfontosabb ilyenkor. Nyilván anyukádéknak van elég problémája, ha te megkeresed rá a pénzt, vagy legalább valami minimális összeget hozzáteszel, azt mondanám, hogy oké, de ilyenkor a te helyedben inkább elmennék egy menhelyre, és választanék onnan, ugyanolyan aranyos, vagy még aranyosabb keverék, vagy akár fajtatiszta kutyákat lehet onnan szerezni, és nem fogják utána elaltatni.
2009. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolsónak: az árnak több mint a fele már megvan a zsebpénzemből!

Amúgy köszi azoknak aki hasznos választ adtak.

2009. márc. 21. 17:41
 9/12 A kérdező kommentje:

*akik

Bocsi elírtam.

2009. márc. 21. 17:42
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
találd meg a középutat.ne neves tenyésztőtől,de ne is szaporítótól vedd a kutyát.most nagyon nehéz pénzügyileg mindenkinek.
2009. márc. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!