Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jól gondolom azt, hogy valami...

Jól gondolom azt, hogy valami nagyon el lett ba. Va az egy éves lány vizslámmal, hogy fél a macskától?

Figyelt kérdés
FÉL a macskától, érted? de meg a szobor kutyahoz sem mert odamenni. De ennél a macskás dologtól teljesen lezsibbadtam. Direkt közel osontunk hozzá, és először csak azt hittem, hogy jaj de laza, szarik a fejére. Aztán láttam, hogy inkább megszagol minden virágot, meg megtalál minden bogarat, csak ODA ne kelljen menni! A macska már javában készült a nemek harcára, gömbölyödött, mint valami sünhal, ez meg bújt a hátam mögé. VADÁSZKUTYA!
2011. jún. 13. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:

háááát... Milyen kennelből vettétek? munka vagy showvonalú? Azért egy showvonalúnak se szabadna ilyennek lennie,simán kivágják tenyészszemlén.

kérj segítséget a tenyésztőjétől

2011. jún. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Várj már a szakszavakkal, én nem tolom ilyen komolyan. Nem tenyésztőtől vettem. Ha patkány vagyok, ha nem, ez van.
2011. jún. 13. 09:33
 3/4 anonim ***** válasza:

oké, akkor ezt kizártuk.

akkor valószínüleg egy igeggyengébb kutya.

szép lassan szoktathatod mindenhez.Suliba jártok? Kutyás társaságba? ahol sok kutyával játszhat együtt?

Más (ismerős) kutyák társasága sokat javíthat a félelemen. Társaságban sokkalbátrabb lehet (falkaszellem) és utána már a macskátólsefél,ha másokkal együtt odaszaladt hozzá.


Tehát amit tehetsz:kutyasuli, vagy legalább naponta olyan hely ahol ismerős kutyákkal játszhat. Póráz nélkül, szabadon.

2011. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk egy 2 éves Nj szukánk van.Ha macskát lát az úton,tépi a pórázt,hogy menjen oda.Ha odaengedjük,mert a macska nem szaladott el,csak nézi és csóválja a farkát.Ha a macsek megfutamodik,akkor kergetné,gondolom a ragadozóösztön felébred...Kicsi korában ő macskákkal nőt fel,gondolom egy párszor felpofozták,ha durváskodott,s most nem tartsa őket ellenségnek vagy tudja mi a macskakarom,amíg meg nem futamodnak.Mi is azt hittük,hogy valami ideggyenge kutya,hogy inkább játszana a macskákkal,minthogy haragba legyen velük.DE.Amikor eszik,és a táljához közeledik,csak közeledik egy macska,ott nincs pardon.Olyankor támad,ha szalad a macska,ha nem.S érdekes,ilyenkor a macskák rögtön menekülnek,amelyik addig szembe is állt vele máskor,ilyenkor azt sem tudja hogy hogy mentse az életét.Szerintem érzik,hogy mikor komoly a dolog.Na,a lényeg az,hogy mi is azt hittük,hogy nem meri a macskát elkergetni,megfogni,hogy félős.Meggyőzött az ellenkezőjéről.Elég ijesztő volt,mintha nem is ő lett volna...Próbáld meg,hogy az ételét védi a macskáktól,s ha nem,akkor tényleg valami gond van vele.
2011. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!