Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlana valaki olcsón állator...

Ajánlana valaki olcsón állatorvost Budapesten? Diákmunkából alig futja az oltásokra a kutyusomnak

Figyelt kérdés
Árakat és weboldalt is léccike! Sajnos valamiért neten nem írnak ki árakat ://////
2011. jún. 13. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Akkor miért kellett kutya, ha nem tudod ellátni? :S

Menj el egy-két állatorvoshoz Bp-n és kérdezgess ;)

2011. jún. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
én is azt kérdezem/mondom amit az első válaszoló...
2011. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem azt írja a kérdező, hogy nem futja, hanem azt, hogy alig! Egyébként pedig hatalmas különbségek vannak az árakban.


Talán valamelyik Pest közeli településen kellene érdeklődni.

2011. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én csak valahogy sokallom azt, hogy mivel a kutyát most kaptam, 1 éves és még soha nem volt oltva így nekem kell minden oltás pótlásáról gondoskodnom. Chip is kell bele + útlevelet is csináltatunk mert megyünk külföldre. 3 szuri meg chip+útlevél itt nálunk 30 ezer forintomba fog kerülni!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ha a 30-ból lejönne 5 ezer egy másik dokinál akár már tudnék venni fekhelyet a kutyusnak. Van neki mindene, játéka, jutalomfalatjai, 6 féle száraz tápja, de fekhelye nincs, flexibilis pórázt szeretnénk de nincs.... Mindent szeretnék megadni a kutyusnak de havi 15-20 ezer forintból nem tudok 30 ezret kicsengetni ukmukfuck :( ez a kutya védtelen és itt a nyár, a kullancs szezon!
2011. jún. 14. 07:56
 5/10 anonim ***** válasza:
hát vidéken ez kb 15-20 ezer ft...nem 30...bár nem értem, mert még pesten sem hallottam ilyet h 30 lenne....gondolom egy oltás nem 10ezer körül van...az útlevél veszettségivel érvényes tehát úgy csináltasd, hogy első veszettségiétől számított 21 nap elteltével lesz utaztatható a kutya...ez kb 8-10000 ezer ft útlevél+veszettségi a maradék két oltás plusz a chip meg szintem egy 10 000 ft-ból meg van...kérdezz körül több mindenkit!!!! nem kell annak 6 fajta táp hidd el vegyél neki prémiumot egyet, mint 6 szarabbat...hááát igen a kutya pénzbe kerül, ezért kérdeztük, hogy akkor minek van...minek fogadtad el...ha lesz vmi baja egyből lecsengetnek rólad 30 ezernél jóval többet is, de ne legyen így...plusz kell még sampon, expot vagy vmi hasonló havonta, fültisztító....stb. a tartására...ha hosszú szőrű akkor még több minden kell neki, ha csak nem viszed havonta kozmetikushoz...elsőnek nagy kiadás utána kevésbé, de tegyél rá mindig félre, hogy ha vmi baj van akkor tudj fizetni neki mindent!!!!
2011. jún. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az meg egyenesen tragédia, hogy egy éves és még nincs semmilyen oltása...honnan lett ez a kutya előkerítve?
2011. jún. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor leírom részletesen a 30 ezret... A doki szerint adjunk 2 kombi oltást és 1 veszettség ellenit 2x6500.-+4500.- Az már 17500.- A chip meg az útlevél 6+6 ezer forint. 29500.- forintunk fog rámenni 3 oltásra meg meg egy kis chipre papírral, mert nem fogjuk itthon egyedül hagyni. Ezt a kutyust egy 2 gyermekes (anyagilag gondtalannak tűnő - már csak a kocsiról ítélve) családtól kaptam akik a 2 tíz éven aluli gyermekük mellé egy annyiról nem gondoskodtak, hogy veszettség ellen beoltassák. :S Egy rövid szőrű kutyusról van szó (pinscher). Samponja van már, minden alapvető dologról eddig gondoskodtam. Ma még veszek szájkosarat mert gyakran utazunk kutya akadálypályákra meg szabad strandokhoz :) , de sajnos ha nincs rajta szájkosár akkor megbüntethetnek. Sajnos igen vidéken jóval kedvezőbbek az árak, egy gyömrői állatorvos 17 ezerért csinálná meg ugyanezeket... itt pesten meg neten nézelődtem... olyanok az árak, hogy 1000.- forintnál többet nem fogok megspórolni azért meg hiába utaztatom a kutyust :( Ezért érdeklődöm itt is meg mindenhol...
2011. jún. 15. 05:14
 8/10 anonim ***** válasza:
szintem utazz el vidékre csináltasd meg ott, útiköltséggel együtt olcsóbban kijössz!!! A szájkosár biztos? Én úgy tudom, hogy kistestűeknél nem kötelező, mármint abból indolok ki, ami az önkormányzatoknál van, hogy kistestű kutyáknál nem kell szájkosár!
2011. jún. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Találtam a közelben egy másik orvost aki 2500.- forinttal olcsóbban dolgozik... :/ csak...

Vidékre nem utazunk mert az első veszettségit és kombináltat nem érdemes együtt beadni neki. Legalább 2 hétnek el kéne telnie a kettő között. Szájkosarat veszünk mert valahol láttam 630 forintért és valahol 1000.- arra még tudok költekezni... Igaz a kutyám nem ugat és nem is morog, inkább fél a sok ember közt....

2011. jún. 18. 10:39
 10/10 anonim ***** válasza:
de ha felesleges a szájkosár minek veszel? nem értelek....sok szerencsét a kutyihoz! Szia
2011. jún. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!