Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Helyes döntés hogy elajándékoz...

Helyes döntés hogy elajándékozom 2 hónapos kiskutyámat?

Figyelt kérdés
Egyedül élek egy kis lakásban és hirtelen felindulásból magamhoz vettem egy border collie-t. Másnap olvastam, hogy rengeteg a mozgásigénye, a törődésigénye, amit úgy érzek én nem tudok neki biztosítani.Sem a munkám, sem az életvitelem nem engedi. Még nem volt sose kutyám és nem számoltam azzal, hogy milyen felelősséggel és kötődöttségekkel jár. Szeretném kijavítani ezt a felelőtlen lépésemet. Jó megoldás ha egy szerető családhoz adom,akik nagy udvarral rendelkeznek és tudom róluk, hogy a jelenlegi kutyusukat is kutyasuliba és agility edzésekre hordják?
2011. jún. 13. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2011. jún. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2011. jún. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen és szerencsés vagy, hogy találtál neki helyet.

Legközelebb gondolkozz el, mekkora felelősséggel jár egy élőlény.

2011. jún. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát teljesen jól döntesz, ha elajándékozod egy olyan családnak, ahol minden igényét kielégítik. :)
2011. jún. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 skarma ***** válasza:
100%
Gondolom jóindulatból vetted magadhoz. És épp ezért akarod továbbadni. Tedd ezt. Ha tényleg szeretnél kutyát, valami kicsi fajtát válassz a lakásodba.
2011. jún. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha be tudják fogadni, akkor a lehető legjobb megoldás.
2011. jún. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
igen
2011. jún. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, jó döntés.


Aki az írta kicsi fajtát kell választani helyette, annak üzenem, hogy a kistestű kutyának is legalább annyi foglalkozásra és törődésre van szüksége mint a nagynak, ez nem méretfüggő. Mozgásigénye is van. Az én westiem aktivitásban lekörözi majdnem az összes kutyát a környéken. Sokan csodálkoznak is, hogy bírja ki a lakásban. (sok sétával)

2011. jún. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
igen helyesen teszed azt viszont h nem nekem az már helytelen :D (L) border (L)
2011. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A lehető legjobban döntessz.:))

De ha biztos jó helyet akarsz neki, akkor szerintem add vissza a tenyésztőnek (de csak akkor ha tenyésztőtől vetted, mert ha szaporító az illető, akkor az első jött-mentnek odaadja a kutyust).

2011. jún. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!