Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Helyes döntés hogy elajándékoz...

Helyes döntés hogy elajándékozom 2 hónapos kiskutyámat?

Figyelt kérdés
Egyedül élek egy kis lakásban és hirtelen felindulásból magamhoz vettem egy border collie-t. Másnap olvastam, hogy rengeteg a mozgásigénye, a törődésigénye, amit úgy érzek én nem tudok neki biztosítani.Sem a munkám, sem az életvitelem nem engedi. Még nem volt sose kutyám és nem számoltam azzal, hogy milyen felelősséggel és kötődöttségekkel jár. Szeretném kijavítani ezt a felelőtlen lépésemet. Jó megoldás ha egy szerető családhoz adom,akik nagy udvarral rendelkeznek és tudom róluk, hogy a jelenlegi kutyusukat is kutyasuliba és agility edzésekre hordják?
2011. jún. 13. 16:38
1 2
 11/13 xnorkax ***** válasza:
Igen, örülök, hogy van benned ennyi felelősség. :)
2011. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a reakcióját! Nagyon tanakodok, hogy mit is tegyek, mert a barátnőm nagyon szeretné, hogy megtartsam és elvileg vinné sétálni,amikor én nem tudom. De eme segítség ellenére is én úgy érzem -bármilyen szörnyűen is hangzik-hogy nem szeretném megtartani a kiskutyust. (Pedig nagyon kis aranyos:) ) Már csak valahogy szépen kell a barátnőmnek is megmondanom, hogy elajándékozom.
2011. jún. 13. 23:18
 13/13 A kérdező kommentje:
(L) border (L) küldtem neked e-mailt a kutyával kapcsolatban!
2011. jún. 13. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!