Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy nyugtassam meg a kutyámat?

Hogy nyugtassam meg a kutyámat?

Figyelt kérdés
A házunk felett 2x ment el egy sárga helikopter.Annyira fér,hogy remeg,+ minden baja van.:S
2011. jún. 13. 18:35
 1/6 Johny Gold válasza:
0%

javaslok egy RPG vállról indítható rakétát...

Ha nincs helikopter, akkor nincs baj ;)

2011. jún. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Maradj mellette, simogasd. Majd megnyugszik.
2011. jún. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Öleld meg:) viccet félretéve, tényleg jót tesz neki a testi kontaktus, finoman simogasd, és közben beszélj hozzá halk, nyugodt hangon. Nem lesz semmi baja.
2011. jún. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi,már meg nyugodt:)
2011. jún. 13. 19:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ez előző 2 javaslattal az a baj, hogy az humánpszichológia.

ez a kutyáknál nem válik be.ha simogatod és kedvesen beszélsz hozzá, az neki dícséret a viselkedésésért/félelemért.nem érti h te azt mondod h jólvan nefélj vagy h rossz kutya. tök mindegy.

a kutyapszichológia azt írja és ceaser is azt javasolja akönyvében h egyszerűwen csak ne foglalkozz vele. azért mert ha te a falkavezér nem félsz akkor neki sem kell. csak állj mellette és nézd a helikoptert. nyugodtan,ha nagyon fél akkor engedd be valahova. de ne simogasd mert azzal csak megerősíted a félelmét.

2011. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ugyanezt akartam én is írni, mint a 3., de láttam megelőztek:)

Ki kellene verni a fejekből azt a hozzáállást, hogy a kutyákkal gy kell viselkedni, mint az emberekkel (gyerekekkel).

Bár, valószínűsítem nem te vagy a falkavezér, így ha nem foglalkozol vele, az nem sokat számít, mivel alatta állsz a ranglétrán, ami azt jelenti, hogy ő okosabb, erősebbnek tartja magát, mint te.

Szóval először át kell venni a falkavezérséget, utána lehet a leírtakat alkalmazni.

2011. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!