Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Hogy tereljem el...

Segítség! Hogy tereljem el rola a figyelmem?

Figyelt kérdés

Segítség! Hogy tereljem el rola a figyelmem?

Az a szomoru helyzet hajnalban a kiskutyám 1 bizonyos fogbetegsegben meghalt.Es hat elkellene valahogy terelni a figyelni a szomoruagrol a figyelmem mert en mindig elet vidam voltam es hat olyan is szeretnek maradni

irjatok olyan tevekenysegeket amivel elterelhetem a figyelemem (olvasas rajzolas vagy hasonlo dolgok szoba se johetnek)


2011. jún. 13. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikor valakinek meghal a kutyusa, én hosszasan ki szoktam tárgyalni az ismerőssel. Felidézünk minden jó emléket róla, ha sírva, ha nevetve, hogy a szép emlékek maradjanak meg, és ne a rosszak... Elmondom neki, mennyire sajnálom, de csak ő maga tudja feldolgozni a kutya halálát, és hagyja, sírja ki magát egyszer vagy kétszer, és mindig jussanak eszébe a szép emlékek. Ezt tanácsolom neked is. Ne tereld el róla a figyelmet, először is dolgozd fel !
2011. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
annyira sajnálom részvétem :SSS hány éves vagy?mert attól függ
2011. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
13
2011. jún. 13. 20:42
 4/9 anonim ***** válasza:
szegény kutya,meg szegény te...nekem yorkim van és nem birnám ki ha baja lenne,bele betegednék!!!!!!!!!:(((((((( bele se bírok gondolni,annyira ragaszkodom hozzá!(L):(
2011. jún. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom szegényt.

Megírnád,mi volt az a fogbetegség?

2011. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A legelső vagyok, én is 13 éves vagyok!
2011. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
fogfraz
2011. jún. 13. 21:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindig segít ha megbeszéled valakivel, és fel tudod végre dolgozni...
2011. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fog micsoda?Ezt ki állapította meg?Ilyen betegség ugyanis nincs.
2011. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!