Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzelési időszak után miért...

Tüzelési időszak után miért zihálva veszi a levegőt a csivava kiskutyám?

Figyelt kérdés
Négy napig erős vérzése volt amitől nagyon legyengült és azóta zihálva veszi a levegőt,és időnként köhécsel mintha aszmás lenne.Étvágytalan,a vizet is ritkábban issza.Alig áll meg a lábain.Az enni valót is pici falatokban kell a szájába tenni.A nyelvének a szine fakó nem rózsaszinü.Hívtunk hozzá két állatorvost is de azok sem tudtak konkrétumot mondani.Nem férges10 éves a kiskutyám.A tekintete tiszta,érdeklődő és reagál mindenre.Tud valaki segíteni?Előre is köszönök minden segítséget.
2011. jún. 13. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:

El kéne vinni egy olyan komolyabb rendelőbe,ahol műszeres diagnosztikai háttér is van,lehet akár komoly baj is.

Egy ultrahang semmiképp nem ártana,persze laborvizsgálatokkal együtt.

Merre laktok?

2011. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az én születési rendellenességgel szenvedő kutyámra se tudtak semmit mondani -.- sajnos vannak ilyenek...

Én azt tanácsolom, hogy továbbra is járj utána, kérdezz meg több állatorvost is, egy telefon nem kerül semmibe, és lehet hogy hasznos tanácsot adnak.

2011. jún. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot.Bács-Kiskun Megye Tataházán lakom.
2011. jún. 13. 21:09
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs összefüggés a tüzeléssel, pláne nem a vérveszteséggel.

És ha 10 éves, akkor születési rendellenesség sem lehet.

Szerintem is keress fel más állatorvost, talán a szívével lehet valami. Ha a szíve már egy picit gyengébb, akkor arra a mostani nagy meleg is rátesz egy lapáttal.

Hol laktok? Hátha tudunk állatorvost javasolni.

2011. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10éves a kutya, ki kell vizsgálni rendesen. Nem elég ha az orvos otthon megnézio a nyelvét. Vidd el egy normális rendelőbe és nézzék meg rendesen.
2011. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, azért is kérdeztem ,mert hátha kapok olyan konkrétumot amivel megtudhatom mi baja a kiskutyámnak.Többen is írják hogy vigyem el konkrétabb kivizsgálásra,sajnos ezt nem tudom jelenleg megengedni magunknak.Az állat orvos ajánlást szívesen fogadnám.Köszönöm előre is.
2011. jún. 13. 21:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudod egy normális állatorvos azzal kezdi, hogy vérkép és ultrahang nélkül nem mond semmit.mert az mind csak találgatás lenne
2011. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bács-Kiskun Megye Tataházán lakom.
2011. jún. 13. 21:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is Bács megyében,Fülöpszálláson lakom,beviszem Pestre vonattal őket,ha gond van,vagy a Primavet,vagy a Juhász Tamás klinikára,ott van megfelelő háttér.

De itt nézz körül megfelelő orvos után,Kecskeméten is vannak jók:

[link]

2011. jún. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!