Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Innen megérné kutyát venni?

Innen megérné kutyát venni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szaporító meg stb. de ők nagyon édesek, kértem képet a szülőkről, ők is gyönyörűek. Szerintetek?


1. [link]


2. [link]


3. [link]


2011. jún. 14. 12:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
én nem vennék, de a te dolgod.
2011. jún. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
biztosan sok oltást fogsz kapni,de te döntöd el honnan veszel kutyát...
2011. jún. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
én nem vennék, de a te dolgod.
2011. jún. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
23%
Kicsit drága szerintem. De ha van zsé és tetszenek is, akkor simán.
2011. jún. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%

Az, hogy "édesek" a kölykök nem jelent semmit, attól még ugyanúgy lehetnek halálos betegek, vagy ideggyengék.


Azt meg, hogy gyönyörűek, vagy sem, csak hozzáértők tudják eldönteni és kétlem, hogy te az lennél.

2011. jún. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
bocs, kétszer küldte el.
2011. jún. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem javasolnám. Tudod, most megveszed olcsóbban, aztán kijön rajtuk mindenféle genetikai vagy egyéb betegség, és viheted több százezer forintért orvoshoz, mellé még benne van a kockázat, hogy élete végéig nyomorék marad, vagy meghal. Gondolom te sem szeretnéd. Jobban megéri, már csak anyagilag is 100-200ezerért, egy jónevű, megbízható kennelből, tenyésztőtől venni, aki garanciát vállal a genetikai, örökletes betegségekre, és tényleg megfelelően tartja az állatait, kiállításokra jár velük, és eredményesen is szerepel. Ha nem akarsz ennyit költeni rá, akkor inkább keresd fel a fajtamentőket, és jelképes összegért, vagy ingyen elviheted, ezzel felszabadítva a helyet, és megsegítve egy kis életet.
2011. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
én nem fizetnék ki 50 ezret egy törzskönyv nélküli kutyáért az biztos...főleg, hogy semmilyen szűrési eredmény nincsen...
2011. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
47%
Az elsőtől semmiképp (tricorol...lol), a harmadiktól sem valószínű, a másodiknak viszont utána kell járni, ha a szülők tényleg törzskönyvezettek, egy e-mailt vagy telefont megér.
2011. jún. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
nem éri meg. hol a szűrés? hol a bizonyíték ami alapján megtudhatod h nem testvérek a szülők? és hol a chip? anélkül törvénytelen kutyának gazdát cserélnie.
2011. jún. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!