Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nem látna engem 1 évig a...

Ha nem látna engem 1 évig a kutyám, felismerne mikor újra meglát?

Figyelt kérdés
Mert lenne egy nagy lehetőség számomra, hogy kiutazhassak külföldre egy évre és nem szívesen hagynám ki. De viszont a kutyám az életem, én vagyok a falkavezér, tanítgatom minden nap szeretgetem nagyon rossz lenne. A kérdés az lenne, hogy ha visszajövök emlékezne rám? Hogy reagálna rám?
2011. jún. 14. 17:47
1 2
 1/15 anonim válasza:
igen,persze emlékezne.még több év után is.attól függ mióta vagytok együtt.
2011. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Úristen, én biztos sírnék egy sort... Egyébként amikor mi eladtunk a kutyakölykeink közül egyet, és utána pár hónappal később meglátogattuk, akkor eleinte nem ismert fel minket. Utána meg az a felismerés a kis pofiján...:') Rohant oda hozzánk, hízelgett, csóválta a farkát...Kb. 6 hónapos koráig volt velünk, és mi csak 3-4 hónap után látogattuk meg. Szerintem elszokna tőled, de ha egy év után hazajössz, és ugyanúgy foglalkozol vele, mint azelőtt, talán visszaszerezheted a falkavezéri címet. Talán rögtön nem is ismerne fel. Ha még fiatal a kutyád (1-2 éves), akkor szerintem menj ki, és szoktasd vissza magadhoz, ha visszajössz. Egyébként milyen fajta? :)
2011. jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1 éves és 3 hónapos! Nagyon megérné kimenni, de egyszerűen nincs szívem itthagyni.. itt lenne vele a családom stb, de akkor is én foglalkozok vele a legtöbbet egyszerűen napi 2-3 órát vele töltök :S


Keverék, mutatok képet oké? :)

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 14. 18:05
 4/15 A kérdező kommentje:
A neve artúr :)
2011. jún. 14. 18:06
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem tudod magaddal vinni? Ha megfelelően le tudod fárasztani, akkor szerintem az sem lenne baj, ha te közben dolgoznál. (vagy tanulnál, ha azért mész ki)


Én úgy vettem magamhoz a kutyámat, hogy BÁRMIT is hozzon az élet, nem válunk el egymástól. Ha kell, lemondok a világ legjobb munkalehetőségéről is, de nem hagyom őt magára. De ez csak az én véleményem:)

Valószínűleg a legtöbben azt mondanák, hogy a kutyának semmi baja nem lesz, de egy ideig biztosan bánkódni fog utánad. És ez így is van. Ezt Neked kell eldöntened, hogy vállalod e, és tényleg megéri e kimenni.

Sok sikert, hozz jó döntést! :)

2011. jún. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen tanulni mennék ki. Én is gondoltam már rá, hogy kiviszem :) Csak hát ki vigyázna rá addig míg suliba vagyunk? Mert ez egy kollégium lenne..
2011. jún. 15. 08:25
 7/15 anonim válasza:

Nagyon nagyon ari és cuki a kutyus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kis ennivaló!



Szerintem amikor már vissza külföldről meg fog ismerni. lehet hogy még eleinte többet lesz egy másik családtagoddal mint veled,de ha sokat vele leszel akkor már szerintem ugyan úgy fog szeretni mint előtte!:-)

2011. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Tényleg aranyos.

Felismerne, de 1 év után már nem te lennél a falkavezér számára, hanem az akire hagyod. Persze utána visszaszokhatna.

Amúgy menny ki egy kiállításra (nem tudom mikor lesz), vagy kérdezz meg pár KOMOLYABB tenyésztőt (nem szaporítót!!!) hogy nekik mi a véleményük. Esetleg nézz ennek utána a kutyás fórumokon.

2011. jún. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A mi két kutyánk ha megyünk nyaralni 1- 2 hétre külföldre depressziósak lesznek.. volt hogy megbetegedett emiatt.. mert félt hogy elhagyjuk őket végleg.. ne haragudj, de szerintem ne menj ki.. gondolj bele mennyi baja eshet.. elszökik utánad megy.. vagy depressziós lesz nem eszik.. befosik seggére rászárad a kaki ha nem mossák le.. hányhat.. minden baja lehet.. maradj vele otthon KÉRLEK :S:S:S
2011. jún. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
óh de ennivaló!nagyon cuki :D
2011. jún. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!