Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen dolgok kellenek egy...

Milyen dolgok kellenek egy kutyának?

Figyelt kérdés

Hamarosan veszek egy dobermann kölyök kutyát.

Már elolvastam vagy 4 kutyás könyvet, meg a csodálatos kutyadoki összes részét megnéztem.

Az érdekelne, hogy milyen cuccokat kell venni egy kutyának.

Értem itt, hogy nyakörv, póráz, tál, fekvőhely, kullancs ellen spot-on. És melyik prémium táppal érdemes elkezdeni etetni?


2011. jún. 14. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Hali!

Bármely prémium táppal elkezdhetsz etetni. A lényeg, hogy külön a kölyökkutyák részére gyártott magas fehérje koncentrációjú tápokból etess. Később olyan 1-1,5(fajtától és mérettől függően) éves kora körül elkezdhettek fokozatosan átállni a felnőtt tápokra.

2011. jún. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, se elsőként nem egy dobermannal kéne kezdeni, az ilyen kutyák sok tapasztalatot kívánnak, nem egy "kezdőt".
2011. jún. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
16%
CBA kutyakaja az igazi....XD Istenemm...külön kutyáknak gyártott vizet is lehet kapni XD melesleg ha ennyi kutyás könyvet elolvastál...nem igaz hogy nem tudod hogy mi kell egy kutyának.....télire vegyél neki kutyazoknit és hord kutya masszőrhöz is XD......Be**rás....mik vannak...
2011. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kajamaradék, naponta friss vízi és ő lesz a legboldogabb kutyus.
2011. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
18:48 as vagyok és teljesen egyet értek az utánam íróval!!!Házikoszt, cba kaja vagy a legdrágább...neki tök mindegy csak szeretve legyen és ő lesz tényleg a legboldogabb!!
2011. jún. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a Royal Starter javasolnám, ugy 4 hónapos korig. De kell neki egy póráz, egy nyakörv, egy otthon, és egy szerető gazdi. Ennyi:)
2011. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Premium tap,nyakorv esetleg ham,szajkosar vagy halti,poraz,megfelelo talak,box vagy ketrec,jatekok,keszseg fejleszto jatekok,jo minosegu fekhely ha kocsiba utaztatod oda is box vagy biztonsagi ov. Kb ezek vannak az en kutyamnak:)
2011. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

21:42-es

100.000 forint lesz :)

2011. jún. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

02:01:)


Sajnos tobb is:) De o munkakutya es kenyelmes hosszu eletet szeretnek neki:) 3 boxunk kb 3 fekhely ez volt egy 100as sajna:)

2011. jún. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!