Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beauce-i juhászkutyával...

Beauce-i juhászkutyával tapasztalatok? (mozgásigény, házőrzés. )

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 18:34
 1/4 Torpetipi ***** válasza:
az egy nagyon nagy és erős francia házőrző.
2011. jún. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szuper jó, szuper okos, és nagyon szép kutyák. A Dragon Noir kennelből vegyél!!!!!!!!!!!!!


[link]

2011. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

itt nagyon jól le van írva: [link]


nagyszerű kutyák, humorosak, kedvesek, stréberek :) ha akarod, és rágyúrsz, akkor akár verseny szinten is tudsz vele dolgozni (akár terelést, mentőkutyázást, IPOt, frizbit stb), de nem zsizseg feleslegesen, akár lakásban is elvan. csak arra kell figyelni, hogy nagyon trampli, a dohányzóasztalról általában hamar eltünteti a felesleges tárgyakat :D

a mozgásigényével nincs gond, ha hozzászoktatod, hogy sokat mozogjon, akkor igényelni is fogja, de ha szűkös idők járnak és valamiért nem érsz rá vele foglalkozni, akkor elég egy labda, és napjában 3-4x lelabdáztatni. de hosszú távon természetesen agyban is le kell foglalni. mindenféle cirkuszi trükköket hamar megtanulnak, nagyon szeretnek dolgozni :) viszont egyéniségek, hogy úgy mondjam "egyénibb" a gondolkozásuk, mint a német juhásznak, vagy a malinak. amúgy ha az emberek megkérdezik, hogy "milyen az a boszeron?" a német juhászkutyához szoktam hasonlítani, hasonló méretűek, képességűek és hasonló célokra használják őket.

2011. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen igen a Dragon kennelből vegyél :)

Én is ott vettem a kutyámat 6-évvel ezelőtt.

És Azóta már kiöregedett Mentő kutyus =)

nagyon okosak , kedvesek , Védik a gazdit , Ha lefektetem valahova és amig nem szólok neki hogy eljöhet onnan akár egész nap ott fekszik ahol hagytam .

Nagyon inteligens lények .

Én Imádom az enyémet , Remélem Te is ennél a fajtánál maradsz ! ;)

2011. jún. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!