Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Be fog menni a kutyám az új ólba?

Be fog menni a kutyám az új ólba?

Figyelt kérdés
Ma lett kész egy vadiúj 3 csillagos kutyaól, de eddig nem ment bele. A régit elraktam. Mondjuk, most elég meleg van, az se baj, ha kint alszik, de látom rajta, hogy nem találja a helyét. Raktam bele kaját, bement, megette, aztán kijött.
2011. jún. 15. 19:38
 1/5 anonim válasza:
Érdemes a régi vacokról is otthagyni valamit... Példának okáért egy rongyot, amin érzi a saját szagát..
2011. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
háát ha az előtő olba sem ment be akkor oda kell kényszeríteni ha akarjátok hogy olba aludjon de ha kint alszik az se baj mert meleg de mint az előttem lévő válaszára mondom szerintem is.
2011. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rögtön áttettem a pokrócot, mikor kiraktam az új ólat. Nem aggódom, mert nem nagy probléma (főleg ilyenkor), csak kíváncsi voltam, hogy mennyi idő alatt alkalmazkodik az új körülményekhez.
2011. jún. 15. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Hozzá kell szoknia, nem első nap fog befeküdni órákra... várni kell vele pár napot, akár hetet is :)
2011. jún. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma hajnalban kinéztem az ablakon, és mit látok: békésen alszik az új ólban. Okos kutya ez :)
2011. jún. 16. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!