Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam hogy a slaggbó...

Hogy szoktassam hogy a slaggból kijövő víz az neki nem rossz? (nem szereti annyira azt a vizet ). Mit kéne tenni h tudjak locsolósdit játszani vele?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 09:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
mivel vízilóval? :D
2011. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
kösz.de nem segített
2011. jún. 16. 09:54
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
MILYEN ÁLLATTAL!
2011. jún. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
az előző kérdező azt kérdezi hogy milyen állatról van szó... ?:D
2011. jún. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Csak szép fokozatosan... Az a lényeg, hogy a vízet pozitív dolgokkal kapcsolja össze és rájöjjön, hogy nem kell félni a víztől. Próbáld meg, hogy teszel vízet egy lavorba, és jutalomfalatokkal kirakod az utat a lavorig, hogy magától menjen bele. Közben dicsérd sokszor. És ha benne áll a lavorban, akkor a kezeddel lassan locsolod a hátát, hozzászoktatod a vízhez. Ha sokat megismétlitek, szerintem nem lesz gond. (Amúgy kutyáról van szó, nem? :D )
2011. jún. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ti tényleg ennyire hülyék vagytok? Ott van a kategória: Állatok-Kutyák. Akkor na vajon mivel? Biztos kisegérrel, nem?
2011. jún. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

kutya, igen.

nem tom miért volt olyan bonyolúlt megfejteni :DDDDD

2011. jún. 16. 10:09
 8/18 anonim ***** válasza:

én kutyám fosott tőle, lavorba engedtem vizet, megfogtam és beledobtam, aztán 2 napig nem mert a közelembe jönni, úgy hogy te ne csináld ezt

kiskorában kellet volna elkezdeni, akkor még mindent szeretnek

2011. jún. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

állatok-kutyák

igen mert mindenki be tartja a kategóriákat :D és pl szerelem-szex be sincs olyan kérdés h mennyi lett x-y meccs végeredménye :D vagy állatok-vadállatok kategóriába sem kérdeznek a német juhászról stb :)

2011. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem minden kutya egyforma. Miért kéne vele ilyet játszani ha nem akarja?
2011. jún. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!