Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet baja a kutyámnak attól,...

Lehet baja a kutyámnak attól, hogy megeszi a békát miközben "játszik" velük?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
IGEN!! a békának a külső bőre mérgező.tegnap állatorvosnál voltam a kutyámmmal,és ott volt egy másik lány akutyájával,és békát evett a kutya,azóta amióta megette vagy a szájába volt,csak hányt,habosat,rosszul volt!!
2011. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, igen. A békák védekezés képpen pisilnek, ez könnyen gyulladást okozhat náluk. Ne hagyd, hogy játszon velük.
2011. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

IGEN,mindenképp!A békák mérgező bőrrel rendelkeznek!

Egyszer az én kutyám is sétálás közben megevett egy békát...szegénykém egész este hányt,habosat...és rosszul volt!

De utána már nem volt baja...!

2011. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:43


majdnem ugyanazt irtuk:D első vagyok!!

egyébként utána el kell vinned vizelet vizsgálatra,hogy megnézzék a vizeletét,és abból megállapítható.

2011. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak:D

Nem én vagyok a tegnapi lány,akit láttál...az én kutyám már vagy 4éve evett meg véletlen egy békát...pont anyummal sétált,anyum meg undorodik a békáktól...szegény kétségbe volt esve,hogy baja van a kutyának...:(

2011. jún. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
gondoltam hogy nem te vagy az:) az enyém(yorki) egy darazsat evett meg,ugy nyüszizett amikor megcsipte:( apukám olyan aranyosasn ringatta a kezébe,a kiskutyám meg csak nyüszögött:( nagyon aranyosak voltak:D:D aztán kálciumot kapott:) de béket szerencsére még nem evett,remélem nem is fog:)
2011. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megnéztem volna:)

Nekem tavaly a cicám lábát csipte meg egy darázs...szegénykém nyalogatta a lábát,anyukám meg simogatta neki:D

Nagyon édesek voltak:)

Én is simogattam neki a lábát,de ő csak nyalogatta...

kicsit megpuffadt neki,de szerencsére semmi baja nem lett...

Utolsó előtti vagyok:D

2011. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Szerencsére szerintem nem ette meg a kutyám, mert semmiféle tünet nem jelentkezett nála. (De mostmár nem is játszik velük)
2011. jún. 17. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!