Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Komolyan van olyan szaporító,...

Komolyan van olyan szaporító, hogy átveri az embereket a kutya fajtájával?

Figyelt kérdés

Szomszédom vett egy pincsit, amit elhozott 6 hetesen, és azt mondta Yorkshire terrier.

Először azt hittem csak ugrat, viccel, de nem teljesen komolyan mondta.

És mindenkinek mesélte, hogy yorkija van.

Mondtam neki, hogy nézze már meg a neten ez egy pincsi, de Ő nem akarta elhinni.

megmutattam a kutyás könyvembe a yorkit, és teljesen ledöbbent, mikor látta, hogy az Ő kutyája fehér és 2x akkora.

Azt mondta, hogy akitől vette a kutyát azt mondta, hogy yorkie, meg úgy is hirdette.

Ilyen komolyan létezik?


2011. jún. 16. 13:01
1 2
 1/11 xnorkax ***** válasza:
100%
Létezik, aki van olyan hülye, hogy azt sem tudja, hogy néz ki a venni kívánt fajtájú kutya, az meg is érdemli.
2011. jún. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Amíg vannak hülye emberek akik megveszik, addíg eladnak minden keveréket fajtatisztaként.

és amíg nem tudjákmit kérjenek,addíg megkapják a kutyát 6 hetesen 1 oltással vagy anélkül, chip nélkül,ami már tilos....

2011. jún. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Amíg olyan hülyék vannak, mint a szomszédod, addig lesznek ilyen gerinctelen, gyökér szaporítók is.

Most komolyan, mi alapján döntötte el, hogy yorkit akar venni, ha azt sem tudja, hogy hogy néz ki??

2011. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 panettone ***** válasza:

:-) mi ebben a fura? Míg lósz@r van veréb is lesz...

Etesse szeresse oltassa chipeztesse, én a vicc kedvéért Yorkinak hívnám, akkor legalább a neve az lenne.


Amúgy a tkv nélkül árult de fajtatiszta kutyákat sem mondhatod fajtatisztának hiszen a származási lapján vagyis a tkv-én pontosan a felmenőit rögzítik és ezzel igazolod hogy fajtatiszta...

2011. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

persze h vannak!

hát látod h van aki megveszik!

a multkor a futtatón mesélte egy nő, h a fia 50000Ftért vett egy dalmata-agár keveréket. de ez sztem méghülyébb mint a szomszéd, mert ő tudta is h keverék...csak hápogni tudtam h ha tudta h keverék akkor miért fizetett érte, de komoylan még ha 10000akk azt mondom h na kis butuska, azrt ez átverés, de 50e....:-DDDD


hát szomszédodnak vegyél már egy kutyás újságot, mert ez sztem még egy kutyát sem ismerne fel...

2011. jún. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezért nem adok soha életemben többé egyetlen kutyáért se pénzt.

Mindig lesz épp elég gazdikereső,ingyen.

2011. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy kutyát, aki nagyobb, mint egy puli, és mikor vették 6 hetesen, akkor még bichon havanese volt :)
2011. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég csak ránézni az expressz.hu-ra. Amilyen kutyákat ott fajtatisztaként hirdetnek...
2011. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze. Egy volt osztálytársnőm egy tök átlagos fekete keveréket vett yorkienak.....
2011. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nemrég láttam egy (több) hirdetésben, hogy eladó fekete-fehér yorki, megnéztem, és tényleg yorki volt, de foltos!! nem tudom, ez újabb, elfogadott kutyafaj-e, de nagyon sok van belőlük, angol oldalon is látni ilyeneket!
2011. júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!