Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy amerikai staffordshire...

Egy amerikai staffordshire terriernek egy betörővel szemben mennyi esélye lenne? És egy nagyobbtestű kutya ellen?

Figyelt kérdés
Az utolsó kérdésemet ne értsétek félre eszem ágában nincs viadaloztatni vagy bármi csak érdekel meg a környéken sok a kóborló kutya és félek,hogy ha nem lesz a közelben senki akkor bánthatja a kutyát. A válaszokat előre is köszi.
2011. jún. 16. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Betörő ellen semmilyen kutya nem jó, mert nem nagy kihívás lelőni, megmérgezni, vagy leszúrni még a legvehemensebb fajtát sem.

Kutya ellen...biztos nagyobb esélye van mondjuk egy német juhásszal szemben, mert a szájszerkezete egész más, sokkal erősebb.

2011. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én volt staffimmal szembem sok esélye lett volna, mert az nagyon szerette az embereket és eszébe se jutott házat örizni. Bár lehet,hoyg a betörő elszalad amikor a kutya pusziért kunyerál nála
2011. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
betörő ellen semmilyen kutya nemjó XD megnézném mit csinálna egy betörő a két boxerommal :) megmérgezni nem lehet csak azt eszi meg amit megengedek nekik, lelőni? esetleg de az elég hangos, a legtöbb kutya a betörőt amugy is beengedi de ki már nem, egy ilyen kutyának a kinézete is alapból félelmetes szerintem meg se próbálnak betörni hozzád.
2011. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

azért megnézném azt az embert, aki késsel felveszi a harcot a kaummal :P főleg, hogy olyan típusú, aki kimozogja az embert, nem fejjel megy neki, hogy klasszikust idézzek "a kau nem megharap, hanem széttép", harap-tép-ereszt és újra harap.

ha lelövöd akkor meg bazi pontosan kell céloznod, hogy egy lövéssel kicsináld :D mert ha valamire bepöccen a petárdázás meg a mennydörgés :P

a mérgezés az, ami ki tudná őt iktatni...


és sajnos ebből kifolyólag egyetértek ama kijelentéssel, hogy ahova valaki nagyon be akar menni, akkor oda be is fog...

egyébként kevés az olyan kutya, aki valóban harapna, egy staffnál pedig ehhez kell a célirányos őrző-védő képzés.

a második kérdésre pedig nincsen jó válasz... ez mindig az adott kutyáktól függ. lehet esélye természetesen, de az is lehet, hogy ő marad alul.

2011. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Minden kutyát meg lehet ölni....



Emberrel szemben nem túl agresszív az Amstaff, kutya ellen pedig csak akkor ér valamit ha van tapasztalata harcba. Az én kutyám ellen egy Amstaff nem sokat érne=D

2011. jún. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
na azt megnézném még tuti nem láttál egy staffot sem te hülye gyerek...-
2013. ápr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 norbiyaris ***** válasza:
sarplaninac,kaukázusi,kangal,pireneusi,leonbergi ellen nincs esélye a staffinak
2013. jún. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 amstaffom van és 1 rottweilerem, meg 1kis jelző kutyám, bem tudom hogy melyik az a hülye betőrő aki ide bejönne... -_-
2020. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!