Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen sportokat végezhetek a...

Milyen sportokat végezhetek a kutyáimmal?

Figyelt kérdés
egy németjuhász és egy moszkvai őrkutyám van
2011. jún. 16. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Agility,frizbis jatekok, de akar dog dancing:) Amire figyelj oda hogy ezeket vagy akarmilyen ugralos jatekok amik terhelik a kutya izuletet csak masfel eves kor felett kezd es akkor is ovatosan az elejen:) Sok sikert:)
2011. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 xnorkax ***** válasza:
ÖV, agility, flyball, bikejöring ..és még sok más.
2011. jún. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
németjuhászom 6 éves a moszkvai még 2 hnapos csak,de ha már kiírtam akkor őt is :)
2011. jún. 16. 14:05
 4/7 anonim ***** válasza:

6éves németjucinak inkább az örző-védő max, meg talán a bike jöring de csak rövidebb távon, neki az agility,flyball és dog dancing talán túl megterhelő lenne már. De azt is nagyon élvezik, ha eljársz velük túrázni, futni egy nagyot egy erdőbe akár, vagy hegyekbe, bármilyen erre alkalmas,nyugalmas hely jó. A kicsivel még ne végezz semmilyen sportot, túrából is csak keveset és ne fuss vele annyit, mert őt még nem szabad terhelni :) De igazából a sportot legjobb ha a "kutya választja", minden kutyus mást szeret csinálni és másban jó. Az én kutyámat alapból dog dancinges célokra vettem, de ő inkább az agilityt szereti, szóval váltottunk emiatt, így olyat csinál amit szeret és idővel énis megkedveltem a sportot :D

Az is kitűnő szórakozás, ha eljártok kutyaiskolába.

2011. jún. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A német juhásszal: engedelmes, őrző-védő, nyomkövetés, terelés (láttam már német juhászt terelni, igaz keveset), frizbi

A másikkal viszont én nem sportoltnék túlzottan. Egyrészt a moszkvai nem az a munkamániás fajta, másrészt a testmérete miatt sem ugráltatnám. Neki elég az engedelmes, esetleg őrző-védő. Láttam egyet a kutyaiskola vizsgáján, nem volt semmi baj vele meg megcsinálta de néha úgy kellett rángatni mert nem az a lelkes fajta. :D

2011. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Súlyhúzás, úszás, futás.
2011. jún. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

majd a kicsit félévesen viszem úszni ha tudom,oviba mindenképp,másikat a németjuhászt meg iskolába fogom mindenképp vinni,félreértés ne essék,nem problémás :D csak azt szeretném hogy még okosabb legyen!


köszi a válaszokat

2011. jún. 16. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!