Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Malinois kennel [? ]

Malinois kennel [? ]

Figyelt kérdés

olyan kennelek érdekelnének ahol jelenleg vannak kiskutyák

esetleg azt vki megtudná mondani h kb milyen ár kategóriába esik ez a fajta? a keret 80-100ezer forint


2011. jún. 16. 20:31
 1/7 xnorkax ***** válasza:

Csak a Googlet kellett volna használnod...

Itt most vannak kölykök [link]

Itt lesznek egy hónap múlva: [link]

Az árról pedig a tenyésztővel beszélj. :D Amúgy szerintem kijönne.

2011. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
k nyilván nem volt 1értelmű a kérdés [bár gykn sose 1értlemű még ha 20 percig írom és ebből 19 a kikötések írása akkor se]: csak JÓ malinois kennel érdekel amit AJÁNLOTOK googlezni mindenki tud de abból nem derül ki hogy honnan érdemes megvenni
2011. jún. 16. 20:41
 3/7 A kérdező kommentje:
az utolsó alom 2010-es [v csak nincs szerkesztve az oldal]
2011. jún. 16. 20:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem Leczki Saci kutyái, hozzáállása nagyon tetszik.

Garde de la Vie kennel.


[link]

2011. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

szép kutyái vannak ugyan akkor:


"olyan kennelek érdekelnének ahol jelenleg vannak kiskutyák"


és sajnos tervezett almok közt sincs malinois

2011. jún. 16. 21:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, utána olvastam el megint a kérdésedet, de addigra már elküldtem. A "JÓ kennel" kapta meg a szememet :)
2011. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha munkakutyás körökben mozogsz,akkor nyilván tudod melyik a jó kennel.Ha nem akkor meg semmiképp se vegyél malit.


Kutyát meg amúgy sem úgy veszünk,hogy hol van most alom.Mali almokat meg általában úgy "hoznak létre" hogy még a fedeztetés előtt megvannak a gazdák.Ha meg mégsem akkor nagyon megnézik kinek adják oda.



Na,de hogy segítsek is, a von Dorlatos kennelben még van (illetve pár napja még volt,nem tudom,megvan-e még) egy kan kutya.Ezt a kennelt nagyon ajánlom,ha Magyarországról akarsz kutyát. [link]

2011. jún. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!