Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék eladni egy kan...

Szeretnék eladni egy kan moszkvai őrkutya kölyköt. Szinte minden oldalon fet van már, az expressz.hu, topapro.hu, startapro.hu oldalakon kívül hol hirdethetném még?

Figyelt kérdés
Fontos lennem mert hamarosan nyaralni megyünk és nem szeretném egyedül hagyni.Persze lenne aki etetné. Megtartani semmiképpen nem szeretnénk.
2011. jún. 16. 21:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%

szaporított kutyát pénzért?

add ajándékba a chip és az oltások áráért

2011. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%

Nyaralás miatt lepasszolni, jellemző... Ne eladni akard, hanem keress neki egy normális gazdát, ha már neked nem sikerült annak lenned.

[link]

2011. jún. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem fogom ajándékba adni. 4-en voltak. Már csak ő eladó. nem kérek kioktatsokat. csak választ a kérdésemre!
2011. jún. 16. 21:34
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem lepasszolni szeretném, hanem nálam született,és eladni szeretném. Lécci írjatok oldalakat.
2011. jún. 16. 21:35
 5/22 anonim ***** válasza:
56%

Pont ezt írták..., h szaporítasz, így nálad született. Add ajándékba, az a h.lye, aki megveszi, és megvette a többit.

Amúgy beírod google-ba, h hirdetésfeladás, és keresel ég oldalt ahova felteszed.

2011. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%
Szaporítóknak nem szeretünk segíteni.
2011. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%

megtaláltam, 6 hetesen adja, utazás miatt.

Kedvesem,kutyát nem adunk oda 6 hetesen, csak a 2.oltáűsa után.

és a chip kötelező. Törvénysértést követ el mindaz aki chip nélkül adja.

2011. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Sokkal szebb kiskutyák mint bármilyen tenyészetbe. hete voltam egy kennelbe. Elszomorított amit ott láttam. A kutyák 1x1 méteres ketrecekbe, a kiskutyál össze vissza cserélgetve egyik almoból a másikba, mocskos helyek. Félős kölykök , hozzájuk nyúltam már nyüszítettek. Soha ember azokkal nem foglalkozott. Nem vagyok tenyésztő de a kölykök szülei( az én kutyáim) TÖRZSKÖNYVESEK.
2011. jún. 16. 21:47
 9/22 A kérdező kommentje:
El vagy tévedve kedves utolsó, mert az én kutyám 9 hetes, és vas megyében van.
2011. jún. 16. 21:48
 10/22 anonim ***** válasza:
49%

hát ez nagyszerű... 6 hetesen már gazdánál vannak?

a kutyáid törzskönyvesek, de a kölyköknek már bsztál kiváltani? azért oltást kaptak...?

2011. jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!