Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most, hogy fog kimenni? SOS

Most, hogy fog kimenni? SOS

Figyelt kérdés

Itt van nálam ismerősöm és már el szeretne menni, viszont a kapunkban ücsörög egy nagytestű kutya. Ezzel még nem lenne valami nagy baj, de nem enged ki minket. Tehát amikor ki akartam kísérni már 2 órája akkor is ugrott a kapuhoz, vicsorgott és ugatott. Nem maradhat éjszakára itt, mivel holnap utazik és reggel 5kor már a buszon kéne, hogy legyen és tőlünk hozzájuk 1.5 óra az út.

Hogy engedjem ki őt?


2011. jún. 16. 23:17
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
Szóval a kutya az utcáról őrzi a kaput?
2011. jún. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
63%
faterom csípné a kutyát :D nem tudom sintérek v vmi hasonló ?
2011. jún. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Igen és ez miatt nem tudunk kimenni. Nem tüzel a szukám mivel ivartalanítva van, más állat nincs nekem szóval nem értem, hogy miért van itt.
2011. jún. 16. 23:24
 4/49 anonim ***** válasza:
49%

-Fogj egy vödör vizet és öntsd nyakon a kutyát.

-Slaggal locsoljátok le.

2011. jún. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
49%

Tényleg, belülről nyugodtan dobálhatjátok :D am meg hívj ki egy sintért vagy polgárőrt v vkit aki ilyenkor kinnlehet.

Nekünk 1x az udvarunkra jött be egy ilyen(utánam, kergetve) és a házba is jött volna, szóltam anyunak, aki visítva úgy megcsapkodta a fejét h fél perc és ott se volt :D csak bátran!

2011. jún. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
Locsoljátok le hideg vízzel, ha szereti a vizet akkor pechetekre ott marad a nyakatokon. Dobjatok el egy szelet kenyeret valahova a kutyától pár méterre.
2011. jún. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
majd ird már meg hogy mi lett :D
2011. jún. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
Ne etesd, mert ott ragad! Vagy visszatér máskor is!
2011. jún. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
35%
Ezeket a sintéres beszólogatásokat meg mellőzzétek már uram atyám, majd ha titeket zárnak be egy 30x30 cm-es ketrecbe 30 fokba víz nélkül ahogy manapság a sintér telepen megy akkor nyugodtan írogathatjátok, addig meg gondolkozzatok el azon hogy 99%-ban a gazda hibája hogy a kutya ilyenkor kóborol valahol és baszik érte elmenni..
2011. jún. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:

Nehogy bántsd....

az előző hozzászólását ne vedd figyelembe szerintem, nem hasznos.

Ha elég bátrak vagytok, akkor csak természetesen sétáljatok ki. Ne féljetek. attól, hogy nagytestű nem biztos, hogy bánt. Kapunk keresztül nézzétek meg, hogy reagál rátok.

De a legfontosabb, hogy tényleg ne mutassátok, hogy féltek.

Milyen fajtA?

2011. jún. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!