Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja kutyámnak?

Mi a baja kutyámnak?

Figyelt kérdés
napok óta nem eszik, 1 napja elégé szontyolodott mostanra már elég furcsán fekszik. 13 éves valszeg nincs sok neki hátra. de ez ilyen hamar történik vagy vmi más baja lehet?
2011. jún. 17. 07:22
 1/10 A kérdező kommentje:
ja meg elég régóta vörös a szeme.
2011. jún. 17. 07:24
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem viszed orvoshoz, sosem fogod megtudni, hogy még megmenthetted-e volna, és boldogan élhetett volna veletek még néhány évet...


A legtöbb kutyabetegségnek ezek a legelső tünetei, lehet egy sima bélgyulladástól elkezdve a rákos daganatig bármi.

2011. jún. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kullancs nem volt benne? Orvossal beszéltél már?
2011. jún. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
még ha eltudnám érni telefonon jó is lenne
2011. jún. 17. 07:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Hol élsz? Netről nézhetsz dokit, telefonon mást is elérsz, ha tanácsra lenne szükséged. Ott van helyben a doki? Menj el hozzá.
2011. jún. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kutyusod beteg, aki Tőled vár segítséget,úgyhogy mielőbb vidd állatorvoshoz. Nem értem miért tesznek fel egyes emberek ilyen kérdéseket ide, hiszen egy orvos is csak kellő kivizsgálás után tud pontos diagnózist mondani. Bocsi, de kinyílik a bicska a zsebembe, amikor ilyen kérdéseket olvasok.
2011. jún. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
vaze... arra nem gondoltatok, h pl faluban élek és egy állat orvos van, aki éppen nincs otthon. am kicsit jobban megnéztem a kutyust. olyan halálos baja nincs, de ha nem kap segítséget meghal. foga be van gyulladva.
2011. jún. 17. 10:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Olyan falu nincs,ahol nincs ügyeletes állatorvos a helyi doki távollétében megbízva.Ballagj be az Önkormányzathoz,ott megmondják,hogy a dokit ki helyettesíti.

Vagy ülj fel buszra/vonatra,és menj el vele a legközelebbi városig.

Ja hogy tenni kéne valamit a netes tanácskérésen kívül?Én is falun lakom,de én bizony vonatra ülök a kutyákkal,ha gond van.

[link]

Itt megtalálod a vidéki rendelőket.Feleslegesen telefonálgatsz,egy doki se fog látatlanban diagnosztizálni.

2011. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
sikerült állatorvost keríteni. ő szerinte valszeg daganat és nincs sok neki hátra. :'(
2011. jún. 17. 22:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Szegényke...

Nem lenne jobb elaltatni?

Bár ez a "valószínűleg"nem túl profi diagnózis,ehhez röntgen és UH is kell,enélkül csak találgatás.

2011. jún. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!