Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem akar meg felé...

Miért nem akar meg felé fialni a kutyám?

Figyelt kérdés
már letelt a 63 nap , már 66napnál jár és még most sem fial ,nagyon nagy a hasa de még mindig ugyan úgy viselkedik mint idáig ,semmi változást nem venni rajta észre !kutyáknál is van olyan h túl hordja?
2011. jún. 17. 14:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem akar "meg felé fialni" mert talán nem is vemhes. Elég nehéz ultrahang nélkül megmondani vemhes-e vagy álvemhes. Idáig nem látta orvos ... lassan ideje lenne. Utána meg az ivartalanításnak is.


Neked meg leülni a nyelvtankönyv elé és nem kutyát szaporítani.

2011. jún. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Orvos mikor látta???
2011. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
de biztos hogy hasas mert mozognak benne a kiskutyák ..és nem elsö fialása !!! ha nem tudsz értelmes választ adni akkor ne okoskodj,nem azt kérdeztem hogy helyesen irok e vagy nem.... !
2011. jún. 17. 14:44
 4/22 A kérdező kommentje:
nem látta orvos
2011. jún. 17. 14:44
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem tudok mást mondani...baz*+
2011. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm .. nyugodtan várj vele addig amíg felfordul .. értem én, a doki pénzbe kerül. Mennyivel kevesebb lesz a bevétel ha megmutatod neki. Ha felfordul akkor meg majd elkaparod a kertvégében, aztán jöhet a következő ellő-gép.
2011. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tán mutasd meg az orvosnak, melőtt elhalnak benne a magzatok és megölik őt is.
2011. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Bozsikrisz ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem látta orvos a vemhes kutyádat??? Ember, Te hol élsz, barlangban?
2011. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
olyan helyen élek ahol nincs állatorvos nem barlangban!!!! és nem eladni akarom a kutyákat !
2011. jún. 17. 14:48
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Timbuktu? Nepál? Kamcsatka?

Mert én itthon nem tudok olyat helyet mondani, ahol nincs állatorvos 20 km-es körzetben. Fejbe tudnám vágni az ilyen felelőtlen állatkínzókat.

Én mégis mire kell az alom ha nem eladni? Lesz majd 8 kiskutya ami mind megmarad szaporodni a kertbe? Gondolom ha majd az oltásokra, chip-re nem fogod sajnálni a pénzt, ha már most nem bírod a dokit kihívni ...

Az agyam eldobom ... 2011-ben még mindig vannak ilyen emberek.

2011. jún. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!