Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hízik meg a kutya...

Miért hízik meg a kutya ivartalanitás után?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én kutyám 8 hónaposan lett ivartalanitva, most két és fél éves és egyáltalán nem hizott el. Ha nem eteted túl, és sokat mozog akkor szerintem nem hizik el.
2011. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem se hízott el 1 éves korába lett ivartalanítva és most 4 éves.
2011. jún. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert az energiafelhasználása a korábbi 70%-ára csökken, de a gazdik ugyanazt a kaja mennyiséget adják nekik.
2011. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem hiznak meg. ha elkezd gömbölyödni, akkor kicsit visza kell fogni a kaját. ennyi. az én tacskóm 1,5 éve lett műtve. sokat mozog. én nem adok neki kevesebbet mint előtte mert nagyon sokat mozog.
2011. jún. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mert elkényezteti a gazdi
2011. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
felbomlik a hormonháztartása és kezd "szélesedni".
2011. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kezd szélesedni? miért kezdene? tudomásul kell venni h 30%al alacsonyabb az energiaigényük és ehhez mérten kell etetni, ha gömbölyödik a gazdi dolga kordába tartani. ha meg mozog elegt akk egyen annyit mint normál esetben.
2011. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem ivartalanított kanom van, olyan fajta, aki nem viseli jól a meleget. Ezért aztán nyáron én kifejezetten soványan tartom, mert ha lenne rajta plusz, nem bírna ilyenkor mozogni, mozogni meg kell. Még sosem volt elhízva, négy éves, másfél éves kora óta ivartalanítva van.

Egy műtéttől nem lehet elhízni, elhízni a kajától lehet.

2011. jún. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a kérdés azért vetödött fel bennem,mert találtam egy digi-dagi spániel ivartalan kan kutyát.23 kg.
2011. jún. 18. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!