Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » állat kínzás? (Kérdésed túl...

állat kínzás? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

pusztán KÍVÁNCSISÁGBÓL 100%-ig ELMÉLETI síkon:

ha 1 óriás kígyót élő nyúllal etetnek az nem állatkínzás

de mi van ha más állatot? teszem azt 1 csivavát :D [nyugi nincs se kígyóm se csivavám tényleg csak elméleti szinten érdekel] elvégre ugyan olyan állat az is mint a nyúl ..


nem az erkölcsi része érdekel mivel nálam az egér megetetése a kígyóval már bőven ki veri a biztosítékot inkább a jogi része


2011. jún. 17. 16:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát az jó kérdés hogy jogilag mi is az állatkínzás!Én annak tartom az ilyet!De sajna a kígyónak is enni kell...
2011. jún. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg büntetendő, gyakorlatilag meg az állatkínzokat sem büntetik szóval nincs miről beszélni. Aztán meg hogy számol el az illető a lelkiismeretével az az ő dolga, én spec égő tűzön pörkölném porig az illetőt.
2011. jún. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem állatkínzás. Etetésre használhatóak ezek az állatok, ugyan úgy, mint a disznó vagy a csirke nekünk. De a lehető legjobb körülmények között kell tartani őket addig is. Én sem tartok egyébként ragadozót, nekem sem tetszik ez.
2011. jún. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló: CSIVAVA tudod az a kicsi kutya [szerintem nem kutya de ált az emberek szerint az]


akkor veszek 1 tigris pitont :D

ha már elég nagy lesz: csivava utána yorki utána törpe skót utána border collie utána labrador retriever utána skót juhász stb stb és ha elég nagyra megnő német dog :D

2011. jún. 17. 16:54
 5/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk akkor valóban büntetendő, ha az állat elfogadná elpusztítva is, de kedvtelésből végignézik, ahogy elpusztul.
2011. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Én úgy tudom, hogy Mo.-on kutyát fogyasztási célra "használni" tilos. Szerintem ebbe ugyanúgy beletartozik az is, hogy kigyó fogyasztja el a kutyát, mint az, hogy ember...
2011. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ja, a csivavát nem is olvastam :D

Gyakorlatilag igen, ugyan olyan, mint a nyúl, ha egyik büntetendő, akkor a másik is. Mondjuk a nyúl közelebb áll a természetes táplálékához.

2011. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hm, az is igaz. De mondjuk rengeteg olyan hír volt régebben, hogy a kutyatápokbe rengeteg elhullot kutyát beledolgoznak, törvényszerűen. Hogy ez változott-e azóta, nem tudom...
2011. jún. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a kígyók gyakran élve fogyasztják el áldozatukat. Régen, amikor egy hüllőkiállításon voltam, egy pasas élő csibével etette meg az egyik kígyót. Én meg döbbenten néztem a jelenetet.
2011. jún. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne állatkínzás? A kígyók nem eszik meg az elhullott zsákmányt, csak az élőt, nekik is enni kell valamit, egy nagyobb méretű kígyót meg nem etethetsz tücskökkel. Az már más kérdés, hogy csak olyan ember tartson kígyót, akinek van ehhez gyomra, mert nekem nem lenne az biztos. Azt a csirkét nem sajnálod, amit megetetsz a kutyáddal/macskáddal vagy megeszel te magad? Azt is megölte valaki.
2011. jún. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!