Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobbermant szeretnek. Mi a...

Dobbermant szeretnek. Mi a velemenyetek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Óriási mozgásigénye van, könnyen tanítható. Keveset eszik, de válogatós egy picit. Igényes, ezt úgy értem hogy sok pénzt igényel. Én Amstaff gazda vagyok, róla több pozitívumot tudnék elmondani.
2011. jún. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
gyönyörű kutyus nekem is van egy + egy rottweiler. imádom mindkettőt ♥:)
2011. jún. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 sumergo válasza:

Ha van elég türelmed, akkor hajrá!(A türelem minden kutyához kell!) Nekem is volt, nagyon jó kutya volt, egyetlen probléma volt vele, hogy senkinek nem fogadott szót a családban, csak nekem, igaz én szinte non-stop vele foglalkoztam, mert pont nyári szünet elején került hozzám. Kicsit bizalmatlan is volt az emberekkel, de a rossz tulajdonságait annak tudtam be, hogy ahonnét hozzám került még kölyökként, ott elég rendesen elbántak vele.(Éhezett, verték, pedig még csak 4-5 hónapos volt.) Soha senki még a hangját sem emelhette fel rám, mert már azért morgott. Nagyon jó kutya volt, én sokkal rosszabbra számítottam. Okos, játékos, és kitartó. Ha szereted, és gondozod, bármit képes megtenni érted, neked!

Csak udvarra való, lakásba nem.

2011. jún. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
barátnőm testvére dobberman tenyésztő :) a barátnőmnek is van dobbermanja és valami tündéri...egyáltalán nem veszélyes kutya...a legfalni valóbb...kinézete zord és félelmetes...sokan félnek tőlük...de gazdájához családjához nagyon ragaszkodó...egyáltalán nem vezsélyes környezetére...ha csak nincs úgy idomitva...nagyon künnyű idómítani :)))) hihetelen jó választás :)
2011. jún. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A létező legjobb fajta!

Nekem is lesz egy.

2011. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Dobermann. egy "b"-vel.
2011. jún. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
kossz utolso, sokat segitettel
2011. jún. 18. 09:12
 8/12 A kérdező kommentje:
a tobbieknek tenyleg koszonom!!!
2011. jún. 18. 09:13
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sok könyv iródott róla, amiben teljesen jól le van irva, milyen az alaptermészete. De ez egyedenként eltérő, nem is kis különbségekkel. Annyira nem lehetsz oda érte, ha még a nevét sem tudod rendesen leirni.

Ne itt kérdezgess, hanem gyüjts személyes tapaszalatot. Ide senki nem fogja felirni, hogy ha kifogsz egy domináns kant, vagy szukát, és nem vagy elég határozott, az életedet megeszi, ha jól neveled, szuper kutyád lesz.

Ha nem ismererkedsz személyesen a fajtával, azon belül különböző egyedekkel,és beletrafálsz egy agyas, vagy egy fosós kutyába, akkor egyike leszel azoknak a gazdáknak majd, akik egy idő után bármi áron megszeretnének válni tőle. És ne haragudj a nyersességemért, de rengetegszer kerül hozzám vissza kölyök, a gazdik hozzánemértése miatt.

2011. jún. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem fogok megsertodni!

Most vagyok a tapasztalat gyujtesi fazisban.

es koszonom!

2011. jún. 19. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!