Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig bírja ki egy kutya...

Meddig bírja ki egy kutya vécézés nélkül?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy van szoktatva, amíg meg nem döglik.
2011. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
45%

Lol xD headshot!!!

Nálatok még a kutya is vécézik??


Na a kérdés helyesen: Meddig bírja ki egy kutya kábelfektetés nélkül? :D

2011. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hahaha!Nagyon vicces!Na akkor meddig bír ki egy kutya vizelés és kakilás nélkül???
2011. jún. 17. 19:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Én max az enyémről tudok véleményt mondani. Ő kb 9-10 órát volt már bent a lakásban úgy, hogy nem jutott ki, de akkor nem ürített be. Viszont, hogy ténylegesen meddig bírnák...gőzöm nincs. Szerintem, ha nagyon jól nevelt, akkor egy napig képes lenne visszatartani, de tovább kétlem, vagy még addig sem. Bár ez attól is függ, hogy mikor, mit, mennyit evett, mert, ha házikaját, vagy, húst kapott, az hamarabb átmegy rajta, mint a táp..pl.
2011. jún. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom, hogy meddig képes kibírni, de sztem 8 óra lenne az egészséges MAXIMUM , nagyon tönkre tudja vágni a veséjét ha visszatartja sokáig ...
2011. jún. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát amikor kezdődik megint a suli akkor majd negyed 8-tól háromnegyed 1-ig kéne kibírnia!Ez 5-óra max!
2011. jún. 17. 19:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy felnőtt kutyának 5 órát ki kellene bírnia. Viszont kölyöknek nem nagyon.
2011. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az enyémek a munkaidőm és az utazás miatt 11 órát vannak egyedül és kibírják.nem ez az ideális, de ha muszáj akk bírják. a tacskó 6 hónaposan már bírta, a kopó most 7 hónapra lett szobatiszta.
2011. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az enyém simán kibír 12 órát is, de azért leviszem sűrűbben, általában 4szer egy nap, néha csak 3, ha nem iszik sokat, akkor az éjszakai pisilés már kimarad.5 órát biztos, hogy kibír.
2011. jún. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!