Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szaporító a szomszédban, mit...

Szaporító a szomszédban, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A szomszédomban egy kutyaszaporító él az udvar végében egy sufniban szaporít uszkárokat, és yorkit. Mit lehet tenni ellene? most is van egy alom az egész internet tele van az mogyoródi apricot uszkáros hirdetéssel.

A körülmények nem megfelelőek, adót nem fizet, az állatot csak akkor szeretni ha jönnek érdeklődők, amikor éppen nincs senki idegen akkor szerintem veri is őket.

Mit lehet tenni ez ellen?


2011. jún. 17. 20:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentés. Rendőrségen és állatvédőknél egyaránt. Én még a tv-t is ráhívnám...
2011. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
és a navnál ;)
2011. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 SzilKa ***** válasza:
100%
Bejelentheted a mogyoródi önkormányzaton is, mert 2 kutyánál többet nem is lehet Mogyoródon tartani egy háznál...
2011. jún. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
pff, kitudja. valami állatvédő egyesületnek próbálj jelezni. Esetleg tényleg az önkormányzatnál, de sztem az nem sok minden.
2011. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


Annyira nem durva, hogy a TV-t kihívjam, csak idegesítő, ráadásul tenyésztőnek hívja magát...


A mogyoródi rendeletetre nem tudnál egy linket is dobni? nem találom:(


Nincsen ezeknek valami szégyenfal valahol? ,hogy aki vásárol az legalább tudja, hogy kitől veszi a kutyát.

2011. jún. 17. 20:36
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

két oldalról lehet megfogni, a tartási körülmények miatt állatkínzásért


ill a nav felől ;)

2011. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%

Állatvédőket hívj fel.


Off: mi az a nav?

2011. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: nav = nemzeti adó és vámhivatal
2011. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Állatvédőket, rendőröket, televíziót értesíteném.

A kereskedelmi csatornák szeretik az ilyen jellegű híreket, mert erre sok ember felfigyel.

De természetesen nem ez az elsődleges, hanem hogy kimenjenek és elkobozzák tőle a kutyákat.

2011. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Olyat is láttam már, h az adott oldalon, ahol hirdette a kutyákat, feladtak egy másik hirdetést, h megbízhatatlan, rossz körülmények között tartott kutyákról van szó az xy hirdetésben. Ezt expresszen találtam, Ugyanolyan fajta, helység keresés alatt, ahogy a hirdetést.
2011. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!