Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kínai kopasz kutya,150 euró,...

Kínai kopasz kutya,150 euró, és törzskönnyvvel. Mi lehet az oka, hogy ilyen olcsó?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Patella ficamos vagy örökítő - azaz továbbtenyésztésre alkalmatlan. (vagy más genetikai ok)
2011. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
25%
nem tudom de az egyik csaj azzal mászkált fel le a városban meg azzal buszozott és mindenhol körberöhögték....:D
2011. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez a tenyésztő szerint rendben van, tovább lehet majd tenyészteni. Állítólag az az oka, hogy nálunk (Szabadkán) senki sem venné meg rendes áron, 500 Euró és a felett.
2011. jún. 17. 20:39
 4/9 anonim ***** válasza:

gondolom a szülők tenyészszemle nélküliek,felülbélyegzett törzskönyv.

a normál ár nem 500, hanem inkább 1500 euro

2011. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de a barátnőm 100 métert nem tud megtenni anélkül, hogy valaki oda ne jönne megnyúzogatni, simogatni a kutyusát. Sztem cuki, nekem bejön :)
2011. jún. 17. 20:45
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet a csajt röhögték, van aki csak pózolás véhett vesz zsebkutyusokat. Nekem viszont maga a kutya tetszik. Köszi a válaszokat a többieknek is, nekem is elég furcsa, hogy ilyen olcsó, de az nem zavarna, ha nem lehetne tovább tenyészteni, ugyis csak ő kellene nekem.
2011. jún. 17. 20:47
 7/9 anonim ***** válasza:

-nemvette át a kamionos felvásárló

-selejt példány

-beteges

-kamu lehet a tk

meg még ezer oka lehet.Én nem venném meg,egy vagyont rákölthetsz.

2011. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
elmehettél a tenyésztőhöz látogatóba? vannak szűrésről papírok? szüleit láttad?mert lehet, hogy csak szaporító.
2011. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

informálódj a tenyésztésről és nézd meg személyesen hol, milyen körülmények között vannak a kicsik, a szülők stb...

1500 euro alatt tényleg nincs tenyészthető kutya ...minimum gyanús de az is lehet csak két amatőr összeengedte a ránézésre szép kutyáit-ennek is megvan a kockázata annak ellenére, hogy szaporítóknak nem nevezném őket csak felelőtlen embereknek

2011. jún. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!