Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador vagy Golden retriver?

Labrador vagy Golden retriver?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Golden retriever.
2011. jún. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Golden Retriever
2011. jún. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem labrador.

de ha szóba jöhet még más fajta is, akkor esetleg magyar vizsla, mert magyar és ugyanolyan jó kutya mint a labrador és a golden.

2011. jún. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
és miért érv az h magyar?? pláne h a magyar vizsla jellemre teljesen más mint a golden vagy a labrador...
2011. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Golden. Nekem is az van és egy eszméletlen jófej kutya. Nyugodt, barátságos, játékos, bújós, okos kutyák. Viszont nagyon nézd meg honnan veszel, mert szaporítók körében már igen elterjedt az ideggyenge, agresszív, illetve súlyos csípőízületi diszpláziában szenvedő goldi. Csak és kizárólag tenyésztőtől, törzskönyvvel, a szülők rendelkezzenek egészségügyi szűrésekkel, hogy a dp kockázata a minimumra csökkenjen. Ha gondolod tudok ajánlani abszolút megbízható kenneleket.
2011. jún. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azért, mert nemzeti örökségünk és ha ezt a fajtát támogatjuk, akkor akár mehet is a süllyesztőbe. ugyan olyan jó családi kutya, mint a golden vagy a labi, csak mozgékonyabb
2011. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a goldik és labik nagyon jó kutyák, mindkét fajtát szeretem, de ha választani kell, akkor a goldit mondom.
2011. jún. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Magyar vizslából annyi van h Dunát lehet rekeszteni, minden lakótelepen van legalább öt... Pont a magyar vizsla az aki nem fog menni a süllyesztőbe. Akkor inkább erdélyi kopó vagy a mudi amelyik támogatásra szorul ilyen téren. De ezt a magyarkodást utálom. Eperből természetes h a magyart veszem. De kutyaválasztásnál ez nem szempont. Ott az a szempont h jellemben melyik fajta vagy inkább milyen természetű kutya illik hozzám.
2011. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Golden
2011. okt. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!