Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy hét hetes palotapincsi...

Van egy hét hetes palotapincsim aki tegnap kapott bolha cseppet tegnap előtt pedig féreghajtót és oltást. Ez oké is lenne viszont elég büdös szegénykém. Azt a kérdés hogy mikor fürdethetném meg? Mennyit várjak vele?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Hét hetes kutya miért van már nálad? Vagy ott született?
2011. jún. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hét hetes kiskutyára lehet egyáltalán tenni már cseppet?Én azt hittem kicsit késöbb csak.Fürdetni szerintem párnap mulva meglehet mert a csepp felszívodik és bejut a váráramba.Mi utánna mindig megfürdettük pár nappal.
2011. jún. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én az új kutyát előbb fürdetem bolha irtóval, néhány nap múlva pedig jöhet a csepp. Így most várnod kell néhány napot, de még így is csökkeni fog a ható ideje. Lehet majd kicsit hamarabb kell rátenni a következőt.
2011. jún. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Persze jobb lett volna elöbb fürdetni.de ez hülyeség hogy csökkeni fog a hatóereje.mert hisz az börön keresztül felszívodik mert az neki az értelme.Külömben meg a nyakörveknél van az ha víz éri akkor csökken az ereje.
2011. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A környezetet is kezelni kell, különben nem ér semmit sem a csepp, sem a fürdetés, újra bolhás lesz a kutyus.
2011. jún. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
cseppet nekünk csak 4 hónapos kor után ajánlottak, mert előtte 90%-ban allergiás reakciót vált ki...
2011. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat
2011. jún. 18. 11:14
 8/9 anonim ***** válasza:

10:36, és a kérdező figyelmébe ajánlom. Csökken a hatóidő fürdetéssel, és csak a két hetesnél fiatalabb kölykökre nem alkalmazható.

[link]

2011. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Várjál két napot és fürdetheted.
2011. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!