Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet gyorsan lefogyasz...

Hogyan lehet gyorsan lefogyasztani egy kutyat?

Figyelt kérdés
Tehat a lenyeg hogy augusztus elejen repulunk es ahhoz hogy feltudjam vinni a gepre a kutyat lekell adni minimum 1 kilot. Karacsonykor is repultunk akkor gond nelkul felengedtek viszont azota elege kigombolyodott. Igy is ugy is fogynunk kell csak most egy adott idon belul . Mi a leggyorsab fogyaszto modszer? (termeszetesen anelkul hogy a kutya szenvedne...)
2011. jún. 18. 14:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mozgás és diéta és mozgás. Mint az embernél
2011. jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Mélyhűtő... de minek akarnád lefagyasztani? Valami keleti kaját csinálsz?
2011. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

uhh..hát rengeteg futás,és ne egyszerre add oda neki a napi kaját,csak szép,kis adagokban(vagy ha egyszerre adod az összeset,reggel tedd,a nap végére úgyis lerohangálja a felesleges kalóriákat),egyenlőre ne adj neki nasit(gondolok arra,hogy amikor te eszel "véletlenül" leesik egy falat kaja a kutyának..)ne keverd a kutyakaját a házikosztal,mert nem véletlenül van kiszámolva a zsír százalékaránya(vagy ha nagyon sürget az idő,vegyél neki diétás tápot)


REMÉLEM TUDTAM SEGÍTENI^^.

2011. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Minél többször sétáltasd! Esetleg ha szereti a vizet vidd le úszni. Az én kutyáim imádnak, biztos sikerül neki a kis súlyfelesleget lemozogni :) !
2011. jún. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

válts light tápra!

de ne vidd tulzásba a mozgást, csak amennyit bír

2011. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ertem koszonom, sajnos tapot nem valthatunk mert nagyon erzekeny a gyomra, karacsonykor fogadtuk orokbe akkor alig 4 kilo volt es semmi nem maradt meg benne, ket tap van csak amitol nem lesz hasmenese. Az adaogolasban segitenetek meg legyetek szivesek, a csomagra az van irva hogy egy 8kilos kutyanak naponta 120g, tulsulyosnak meg 115. AZ 5 kilosnak meg 100 vagy 110. De az en kutyam a ketto kozott van, a doki szerint az idealis 6 kilo lenne, most 7,5. mennyit kapjon akkor enni?

Es ami a mozgast illeti, legyen sok seta, vagy intenzivebb mozgast is iktassunk be? (pl. agility, futas...?) Idos, erzekeny kutyarol van szo tehat nem szeretnem tulterhelni a szervezetet.

2011. jún. 18. 16:11
 7/16 anonim ***** válasza:
Agílity egyebek semmikép.egy kis lightos séta, vagy ha birja enyhe kocogás. a tápbol sajnos a zacskón csak egyfajta utmutato találhato, de mellévan irva, hogy eltérhet a fizikai aktivitástol, termszettől, kortol egyaránt.. nyugodtan adhatod neki az öt kilógramos kutyának adagolható tápot. amugy milyen márkáju a táp, amit eszik?
2011. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kicsit kevesebb tápot kell neki minden nap adni, és sokat kell mozognia!
2011. jún. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam lefagyasztani
2011. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A tápból nyugodtan adhatod neki azt, amelyik az 5 kilósnak való. Amúgy megkérdezhetem milyen tápot adtok neki enni?Amúgy meg agility semmiképpen, meg nagyon aktív mozgás, inkább minden nap hosszú séta, vagy ha bírja akkor kocogás.
2011. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!