Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy pincsi hogy gondolja,...

Egy pincsi hogy gondolja, hogy megbirkózik KÉT rotweilerrel?

Figyelt kérdés

Elmentünk sétálni haverommal, és hota a pincsijét.

De, nem értem hogy az a kutya hogy gondolkozik. Minden kutyára ráugat, és a kerítésnél, rohan, és morog.

És volt egy ház, ahol volt két hatalmas rotweiler.

És azokra úgy ráugatott, és oda rohant a kerítéshez, és morgott. A két roti meg bezsongott, és iszonyúan ugatták, morogtak.

És haverom alig bírta elrángatni pórázon onnan a kutya, mert nem akart jönni, csak támadni akart.

Normális ez a kutya?

Hogy hiszi azt, hogy egyedül elbánna velük, amikor a térdükig se ér fel.

Csak azért érdekelne, mert én tuti nem ugatnék be, két kigyúrt gengszternek, hiába lenne köztünk egy kerítés.

Hülye lenne a kutyája?


2011. jún. 18. 21:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem nagyon értek a kutyákhoz, de nekik nincs annyi eszük, mint az embernek. ösztönből csinálnak mindent, mert nem tudnak következtetni, hogy egyes dolgoknak mi lesz a vége.
2011. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülye a kutya, hanem neveletlen. Sokan divatból megveszik a kutyát, de nevelni már elfelejtik. Nem lett szocializálva, nem tudja, h ki a főnök.
2011. jún. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbbször a kicsi kutyákat nem szocializálják jól ezért vadabbak (tisztelet a kivételnek) És vajon míért nem mert "olyan cukipofa senkit sem fog bántani" Na ja....

tapasztalatból tudom

Van egy hülye tacsim :(

De "olyan cukipofa" De csak a gazdival XD

2011. jún. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 emlya válasza:
79%

Így van!!!

Ja és a pincsi úgy tud megölni egy rotweilert, hogy megakad a torkán.

2011. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
sztem mikor kicsi volt a kutya nem vitték kutyák közé és azthiszi h ő az "isten". nekem a kutyám észre sem veszi azugató kutyákat mikor sétálunk, sőt még a kerítés előtt elmenő kutyákat sem ugatja meg...jó elismerem még kiskutya, de miota nálunk van mindig visszük sétálni, közösségben van állatok között és lehet emiatt, hogy szocializálódot tnormálisan:)
2011. jún. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én épp a múltkor sétáltam a kutyámmal (boxer), mikor kirohant vicsorogva, ugatva egy kis pincsi. Én sem tudtam, hogy most mit akar, de amikor a kutyám megindult felé akkor egyből visítva rohant el, utána 2 másodperc múlva megint szaladt nekünk és utána megint visítva rohant el (úgyhogy bele sem harapott a kutyám) lehet élvezte hogy kötekedhet :)
2011. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Neveletlen kutya volt. Egyébként viccesen hangzik, de a palotapincsik, nem tudják, hogy kicsik :) Ők egy nagy kutyák, kis testbe zárva. Nekem szintén pekingim van, bár nem neveletlen, teljesen jól szocializált, kanokkal is (ő szintén kan) még is bármekkora kutyának nekiugrana, ha úgy érezné, hogy én veszélyben vagyok. Panelban lakunk, de van mikor megyünk kertes ház részekhez, ahol vannak antiszoc és terület védő kutyák is. Na de a lényeg, hogy mindenki ugat mint állat. A kutyám le se szarja őket, had tomboljanak. Nagyon ritkán ugat vissza. De volt már rá példa, hogy felvette a harcot és ő is őrjöngött egy újfullandival. Tőle próbált megvédeni, mert a kutya már majdnem ki mászott, persze nem kérdéses, hogy ő húzná a rövidebbet. De nyilván én ilyenkor nem szoktam hagyni, hogy ugasson ne hergelje még ezzel is a kutyát épp eléggé hergeli a kutya látványa is.

Na de vissza térve az alap szituációra, nem szocializálta rendesen a kutyáját, így az félelemből támad mindenkire. Mindenhol veszélyt érez, fenyegetve érzi magát. Egy jól szocializált kutya ilyennel nem törődik. Az normális, ha a gazdát megpróbálja megvédeni, de jelen esetben nyilván nem erről beszélünk.

2011. jún. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy pincsi nem tudja, hogy ő pincsi, az meg két roti. Egész egyszerűen kutya, ahogy a két roti is csak kutya. Nem nézik ők se a fajtát se a méretet.
2011. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
írták hogy a kutya nem hülye. úgyis tudja hogy nem engedi a gazdi hogy megegyék, ezért lehet nagy a szája
2011. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22:03-nak.Azért én megnézném azt,hogy hogy védené meg a pincsit a gazdi,a két,pincsi által felhergelt rottweiler-el szemben.....Legény a fatcán egy gazdi az,én mondom....
2011. jún. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!