Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így nem lenne rossz neki?

Így nem lenne rossz neki?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék egy magyar fajtát vagy pumit vagy mudit a kettő közül még nem tudtam dönteni. Panelba lakunk tisztába vagyok a mozgásigényeivel mind a kettőnek.

Szóval úgy lenne valahogy a napirend hogy reggel fél vagy egy órás séta futkorászás. Sajnos még suliba járok ezért kb. olyan 13 vagy 13:30-ra legkésőbb itthon lennék utánna le is vinném -1-2 órás futkorászásra a többik kutyussal vagy labdázás.Napközbe trükkök tanítása. Este pedig 18 vagy 19 kor le vinném a futtatóra futkározni ismét. Hétvégén meg a telkünkön lennénk ott agilityiznék mint a régi kutyusommal.


2011. jún. 19. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mindezt naponta megteszed, nem lesz rossz neki.
2011. jún. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezeknek a kutyáknak minden vágya hogy a gazdával legyenek. Nekem 3 mudim van, hatalmas kertünk de ha nem vagyok velük vagy ők nincsenek bent akkor nem nagyon csinálnak semmit (nem mintha nem lenne fantáziájuk), csak várnak az ajtóban. Szóval ha eleget foglalkozol vele akkor nem lesz semmi baj.
2011. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát csak addig lenne egyedül még én suliba vagyok de akkor is minden más nap mert anyum itthon lenne
2011. jún. 19. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem úgy értettem, hogy mindig vele kell lenni, mert nem bírja egyedül. Nem kényes kutyák. Hanem hogyha már ott vagy akkor már attól boldog ha a lábadnál ülhet és nem akar inkább kint lenni.

Amúgy ismerek egy pár pumist is aki panelben lakik, akár több kutyával is, és jól megvannak.

2011. jún. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Nyugalom ennyi mozgás bőven elég neki! Szerintem napi két sétával is meglenne , de persze minél több annál jobb! Nyilván dolgozatok idején te sem mindig vinnéd el, de mondom ez sem jelent problémát! Tényleg, a kutyánál a lényeg, hogy legyél vele! Ha mudi mellet döntesz akkor tudd, hogy szeret mozogni és imádja a labdajátékokat. A pumi pedig nagyon szeret mozogni és kell neki hogy szabadon rohangálhasson néhanapján!
2011. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez így okés.de akkor ezt tartsd is be,hogy minél jobb legyen:)
2011. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!