Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg mindegy milyen drága...

Tényleg mindegy milyen drága a táp, csak az adott cég gyártsa?

Figyelt kérdés

Mondták nekem, hogy van egy csomó nagy Márka, amik gyártanak prémium tápokat, és olcsóbbakat is, csak más néven. Csak az a lényeg, hogy az adott cég gyártsa az olcsóbb tápot is, mert az is majdnem olyan jó, mint a prémium tápjuk, csak nem adhatják el olyan drágán, mert ugye más a név.

Nem emlékszem melyik példát mondták, de van valami márka, ami gyárt nagyon drágát prémium minőségben, és prémium áron, és gyárt más néven tápot, csak jóval megfizethetőbb áron, és majdnem olyan jó a minősége.

Tényleg?


Melyik márka ez?


2011. jún. 19. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

egy márkán belül akkora óriási váltások nem szoktak lenni. Úgy értem prémium, és silány minőségű tápot nem fog egy cég sem piacra dobni. középkategóriás, és prémium már megfér egymás mellett.

Amúgy én sosem gyártó alapján választanék, hanem szépen megnézném az összetevőket, és amelyik a legjobb ár/értékben, azt venném meg.

2011. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért ez nem egészen így van. A purina gyártja pl. a Pro Plant, a Dog Chowt, és a Darlingot, Friskiest is. Ha megnézed ezeknek a tápoknak az összetételét, azért elég jelentős különbségeket fogsz látni. De pl. az Acanának és az Orijennek is ugyanaz a gyártója, ennél a két terméknél szinte mindegy melyiket választod.
2011. jún. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van!Nem a gyártót,hanem a beltartalmat kell nézni.
2011. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!