Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jobb családi kutya...

Melyik a jobb családi kutya illetve terület őrző, ez a két fajta közül?

Figyelt kérdés

-Kanári-szigeteki kutya?

- Közép-ázsiai juhász?

Mindkét kutya nagyon gyönyörű, és hasonló adottságokkal rendelkezik, de mégsem tudom eldönteni. Szeretünk kirándulni (jönne velünk), nem első kutya lenne (most van egy ivartalanított szuka kutyám akit imádok) de szeretnék mellé egy területőrző kutyát. Imádom a kutyákat így sosem lenne elhanyagolva, imádok velük játszani, rongyozni, kergetőzni.


2011. jún. 19. 17:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Lehet úgy jött le a kommentből, de nem vagyok már kisgyerek. Egyszerűen csak imádok velük játszani.
2011. jún. 19. 17:26
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szaki egyikben se de csakis a pásztorkutyát.
2011. jún. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 skarma ***** válasza:
én úgy tudom a közép-ázsiai verekedős
2011. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Bobtail. nem harapott még meg sose gyereket, mióta nyilvántartásba van.

aranyos, nagyon játékos, én imádom, nekünk is az van.

2011. jún. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

egyik sem a tipikus családi kedvenc, főleg nem egy canario....

minden kutya ösztönösen védi a területét és minimum jelez ha idegen sérti a területet

skótjuhász a te kutyád:) vele nem kockáztatod a család épségét!

2011. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenképp ez a két fajta közül szeretnék választani, egyszerűen beleszerettem bár jobban húz a szívem a presához. A bobtail és a collie is nagyszerű kutya, de valahogy mégsem érzem azt hogy nekem olyan fajták kellenének. De azért köszönöm!
2011. jún. 19. 20:32
 7/15 anonim ***** válasza:
Mindjárt jönnek a komondoros ajánlatok....
2011. jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nekem a kanári szigeteki szimpatikusabb:$van egy az egyik ismerősömnek,és tünemény a kutyuja..Pedig szerencsétlent Rambonak hívják.xd

de te tudod.

2011. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A két fajta közül egyik sem kifejezetten családi kutya, valamint egyik sem az a kirándulós fajta.

Területőrzésre jobb a KÁJ, ez tuti.

2011. jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát akkor még gondolkozok rajta, mert én meg olyan vagyok hogy állandóan mennék.
2011. jún. 19. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!