Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vedlő német juhásznak mi a...

Vedlő német juhásznak mi a legjobb fésű?

Figyelt kérdés

Nekünk ilyen van, de mintha sose szedné ki az összeset.

[link]


Másnap vagy 2 napra a fésülés után, mintha hozzá se nyúltunk volna :S


2011. jún. 19. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Furminátor
2011. jún. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

[link]

A tüsikefe nem szedi ki az aljszőrt, csak, ha visszahajtod a fedőszőrt és a bőrtől keféled .

Ez a gereblye szuper. Arra számíts, ha megindul a vedlés, nem tudod egy nap alatt letudni a kifésülést. Napi fürdetéssel gyorsítani tudod a vedlést.

Furminátorral viszont teljesen le tudod kopaszítani a kutyát, ha nem figyelsz oda.

A német juhásznak nyáron is szüksége van a nyári aljszőrre. A meleg ellen remekül védi.

2011. jún. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Furminator:)

Kicsit drága, de annyi szőrt szed ki! Nekem is elállt a lélegzetem. Egy egész hegynyi aljszőrt kiszed. Nem fáj a kutyának és nagyon hatásos:) Lea.

2011. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Furminátor szerintem is!Német juhásznak az a legjobb mert dús az aljszőrzete.És valóban szuper!A teszveszen 4000Ft-ért lehet venni.
2011. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vagy furminátor, vagy egy ilyen [link] Ez is nagyon jól kiszedi. Amilyet Te mutattál, az elhiszem, hogy nem nagyon szedi a szőrt. Én azt bontófésűnek használom a pincsimnek, arra nagyon jó. De aljszőr kiszedésre alkalmatlan.
2011. jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ez a gerebje biztosan jó? nem néz ki túl bíztatóan. hogy szedi ez össze a szőrt? nem megy át a fogakon?
2011. jún. 19. 22:57
 7/14 anonim ***** válasza:
A dupla soros, görgős nekem a tuti. Van hosszú szőrűm is. Az egysoros is jó, csak görgős legyen.
2011. jún. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Berni pásztorom van, ilyet használok.. Nem forgófogas, de jó.

[link]

2011. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A tüsi kefét a fedőszőr váltásnál és a napi tisztításhoz használom.

Ha megteheted, menj be egy Fresibe a kutyával. Csak egyet húzzál rajta, látni fogod az eredményt.

2011. jún. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

hát jó, megnézem majd kutyás szaküzeletekben ezt a furminátort meg ezt a forgótüsist is. köszi!

borzalom, mér sajnálom ezt a szegény kutyát. olyan hálás szokottt lenni, amikor kiszedem belőle a szőrt. még meg is nyal aranyom :)

2011. jún. 20. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!