Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Vedlő német juhásznak mi a legjobb fésű?

Nekünk ilyen van, de mintha sose szedné ki az összeset.

[link] ,r:12,s:0&tx=75&ty=46

Másnap vagy 2 napra a fésülés után, mintha hozzá se nyúltunk volna :S

2011. jún. 19. 19:15  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Furminátor

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont 2011. jún. 19. 19:24 Privát üzenet

[link]

A tüsikefe nem szedi ki az aljszőrt, csak, ha visszahajtod a fedőszőrt és a bőrtől keféled .

Ez a gereblye szuper. Arra számíts, ha megindul a vedlés, nem tudod egy nap alatt letudni a kifésülést. Napi fürdetéssel gyorsítani tudod a vedlést.

Furminátorral viszont teljesen le tudod kopaszítani a kutyát, ha nem figyelsz oda.

A német juhásznak nyáron is szüksége van a nyári aljszőrre. A meleg ellen remekül védi.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/14Időpont 2011. jún. 19. 19:29 Privát üzenet

Furminator:)

Kicsit drága, de annyi szőrt szed ki! Nekem is elállt a lélegzetem. Egy egész hegynyi aljszőrt kiszed. Nem fáj a kutyának és nagyon hatásos:) Lea.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont 2011. jún. 19. 19:41 Privát üzenet
Furminátor szerintem is!Német juhásznak az a legjobb mert dús az aljszőrzete.És valóban szuper!A teszveszen 4000Ft-ért lehet venni.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/14Időpont 2011. jún. 19. 19:49 Privát üzenet
Vagy furminátor, vagy egy ilyen [link] Ez is nagyon jól kiszedi. Amilyet Te mutattál, az elhiszem, hogy nem nagyon szedi a szőrt. Én azt bontófésűnek használom a pincsimnek, arra nagyon jó. De aljszőr kiszedésre alkalmatlan.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont 2011. jún. 19. 21:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ez a gerebje biztosan jó? nem néz ki túl bíztatóan. hogy szedi ez össze a szőrt? nem megy át a fogakon?

# 6/14Időpont 2011. jún. 19. 22:57 Privát üzenet
A dupla soros, görgős nekem a tuti. Van hosszú szőrűm is. Az egysoros is jó, csak görgős legyen.

# 7/14Időpont 2011. jún. 19. 23:21 Privát üzenet

Berni pásztorom van, ilyet használok.. Nem forgófogas, de jó.

[link]

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/14Időpont 2011. jún. 19. 23:23 Privát üzenet

A tüsi kefét a fedőszőr váltásnál és a napi tisztításhoz használom.

Ha megteheted, menj be egy Fresibe a kutyával. Csak egyet húzzál rajta, látni fogod az eredményt.

# 9/14Időpont 2011. jún. 19. 23:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hát jó, megnézem majd kutyás szaküzeletekben ezt a furminátort meg ezt a forgótüsist is. köszi!

borzalom, mér sajnálom ezt a szegény kutyát. olyan hálás szokottt lenni, amikor kiszedem belőle a szőrt. még meg is nyal aranyom :)

# 10/14Időpont 2011. jún. 20. 10:54 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Külföldön élő magyarok, hogy oldottátok meg az esküvőt? A vőlegényem német, nemrég kérte meg a kezemet, és nem tudom mi lenne a legjobb megoldás. Hülyeség két esküvőt tartani?...
Ki volt a legjobb német mesterlövész a 2. vh-ban?
Melyik ma a legjobb német boxer kennel Magyarországon?
Legjobb német ill angol nyelvoktató program?
A legjobb német nemzetiségi òvodàk, iskolàk hol vannak Pest környékén? Ahol jo a német nyelvü oktatàs?
Jójó, tudom nem a legjobb helyen írom ki ezt, de német juhász keverék kutya nem kell senkinek sem? Ingyen lenne!? (Bővebben lent)

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!