Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Decathlon...

Mi a véleményetek a Decathlon áruházban kapható Outdog500 kutyatáphoz?

Figyelt kérdés
30% hús van benne, az van ráírva,hogy premium táp meg az eladók is azt mondták. A kutyáim nagyon szeretik. De olcsónak találom,mert 15kg 7990Ft . Royal canint ettek előtte, abba viszont csak 24% hús van de 15kg 18990Ft.
2011. jún. 19. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:

A RC egy nagy sz@r.Megfizeted a csomagolást meg a reklámot,és ennyi.

Vedd a Dechatlon-os tápot a kutyáidnak,ha szeretik és jól néznek ki tőle.

Én a hasonló kategóriájú Brit nevű táppal tökéletesen meg vagyok elégedve.7000 ft körüli áron már házhoz is hozzák a 15 kilóst.

2011. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A royal canin nagyon jó táp, a tévhitekkel ellentétben.Szépek tőle a kutyáim. De ez olcsóbb és ugyanolyan jó. azért köszi
2011. jún. 19. 21:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem rossz a tapasztalatom, a dobikat felfujta, és ment a hasuk tőle, görcsöltek szerencsétlenek. Ha drágának tartod a Royal-t, próbáld ki a Flatazort. Szerintem nagyon jó táp, és 20 kg. 12 e ft. a felnőtt .
2011. jún. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi,de vettem előle 3 zsákkal szeretik egyenlőre nincsenek vele problémáim. Aztán majd meglátjuk. Köszi a válaszokat:)
2011. jún. 20. 10:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez a "nagyon jó" RC tartalmaz vagy 24% húst,a többi színezett gabona.

Itt olvashatod a besorolását,pontos összetételét stb.

[link]

Az Indexben megtalálod az összes RC gyártmányt.Elemzés után a leggyengébb minősítést kapták,nem véletlenül.

2011. jún. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez van nekem bejött, és szépek tőle a kutyáim. Tehát annyira mégsem rossz:) Meg szuperprémium táp
2011. jún. 20. 18:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyen alapon a Tescos táp sem rossz,hiszen sok kutya él rajta és jól nétz ki tőle.

Olyan minősítés,hogy "szuperprémium",hivatalosan nincs,legalábbis a kritériumok nincsenek meghatározva,ami alapján annak lehet minősíteni egy tápot.

Ez a gyártók reklámfogása.

Én nem fizetek tízezreket ugyanazért,amit féláron megkapok reklám meg szép csomagolás nélkül ugyan,de sokkal olcsóbban.

2011. jún. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát a tescos kutyatáp nem hasonlítható az outdoghoz mert a tescosba 0 hús van ebbe meg 30%
2011. júl. 2. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!