Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor értik már meg az emberek...

Mikor értik már meg az emberek hogy nem létezik olyan, hogy "extramini, mini" yorki?

Figyelt kérdés
Múltkor mesélte az egyik ismerősöm, hogy mini yorkit akarnak venni. És erre mondtam, hogy olyan nem létezik, és még véletlenül se vegyenek az expresszen hirdetett "minőségi mini yorki babákból". Erre teljesen felháborodott, és mégpedig nekik mini yorki kutyusuk lesz és hogy igen is létezik ilyen kutya, csak én vagyok a hülye..
2011. jún. 20. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:
énis abban a hitben éltem, hogy létezik:D
2011. jún. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyen emberi lényeket ütném péklapáttal.
2011. jún. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudatlanok. Egyszerűen nem tájékozódnak semmi iránt, semmit nem értenek a dolgokhoz, még is ők azt hiszik mindent tudnak. Az egészben csak az a felháborító, hogy nem is lehet meggyőzni általában őket az ellenkező álláspontról, még észérvekkel sem. Aztán meg jönnek ide kérdezősködni, miért ugat vagy remeg állandóan a yorkijuk, meg, hogy ez normális-e. Ezek az emberek miatt megy tönkre a fajta és keletkeznek sztereotípiák a yorkisok, vagy a kistestű kutyásokkal szemben. Mert valószínűleg nem egy jól nevelt, kiegyensúlyozott kutyájuk lesz majd. Támogatják a szaporítókat és az ördögi körnek sosem lesz vége...
2011. jún. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én most értettem meg!

Jaj de jó hogy ezt leírtad, köszi, puszi!

2011. jún. 20. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor, amikor a szaporítók felhagynak vele, hogy ilyen néven árusítsák szerencsétlen nyeszlett kölyköket...
2011. jún. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor értenék meg ha minden ember felelősen gondolkodna kutyavásárlás előtt. Mielőtt valaki megvesz egy TV-t mobilt stb. elolvassa, hogy az mit tud, miért jó és miért nem. Mielőtt valaki megvesz egy kutyát lát egyet az utcán, Tv ben,moziban, barátjánál stb és neki olyan kell. Nem olvas el semmit, nem néz utána semminek. Persze vannak akik igen de a többség sajnos nem ilyen. Utána meglepődik, hogy a kutya beteg, idegbeteg, mindent szétrág, lepisil, naponta többször kell sétáltatni, rendszeresen orvoshoz és/vagy kozmetikushoz vinni stb
2011. jún. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért,mert " ők tudják,na"

Keresztanyám szaporított yorkija 5 kiló felett van. A doki azt mondta, legalább másfél kilót kéne fogyjon. Én is könyörgök,hogy fogyasszák le,de szerinte az a másfél kiló semmiség. Persze a kutya 7 éves, de neveletlen,harap, hisztis, napi 3*10 perc séta,azt ennyi. Borzalom.

És nem lehet meggyőzni,hogy ez nem jó. Most pl nyaralnak,saját nyaralóban. Azt a hisztit,amit levágott,mikor ajánlottam,hogy tán vinni kéne a kutyát is....( sehova nem viszik )

Most akarnak egy mini-t venni. Elmagyaráztam,hogy miért ne. Ki lettem oktatva,hogy tök hülyeség többet fizetni,csak mert vannak papírok,meg szűrések,hiszen a jelenleginek sincsenek,és csak sérves,epilepsziás, de él, egészséges,és értsem meg,hogy igenis van miniyorki. Az emberi butaság határtalan.

"Várom" mikor lesz extramini csivava.

2011. jún. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!