Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az utcánkban elütöttek egy...

Az utcánkban elütöttek egy kiskutyát, iszonyatosan szenved szegény, haldoklik, de senki nem segít neki. Hogyan tudnék segíteni? Mit csináljak? Ilyenkor mit tesz az állatorvos? SOS!

Figyelt kérdés
nem bírom már nézni! :((
2011. jún. 20. 16:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
100%
akkor is hívd, hátha bírja addig szegény.
2011. jún. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
100%

Egyszermi is találtunk egy elütött macskát, ráadásul hétvégén, amikor alig lehet találni dokit.

Felhívtunk párat, és a környéken fogadott minket a házában az egyik doki. Megnézte, látta, hogy nagyon szenved, és azt mondta, hogy már nem lehet segíteni neki, csak megkönnyíteni a halálát. Így kijött egy injekcióval, és szépen elaludt. Ám még órikig szenvedett volna.

Mondtuk neki hogy találtuk meg minden, és amikor fizetni akartunk, nem fogadott el egy fillért se.

Vigyétek el egy állatorvoshoz, vagy lépjetek kapcsolatba egy menhellyel. Pl. Lelenc. Biztosan segítenek.

2011. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
100%
ha van kisállathordozód, gyorsan vidd be kocsival a legközelebbi városba ahol van állatorvos
2011. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
11%
Vagy menj oda hozzá és ápold. Az állat is érzi, ha mellette vannak. Ha menthetetlennek tűnik, azonnal és gyorsan öld meg, ha még menthető szerinted, akkor ápold. Csak dönts!
2011. jún. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
76%

" én azonnal hívnám a rendőrséget, és bemondanám a szemétláda nevét és telefonszámát. nem ússza meg akkor."


abszolút igazad van

2011. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
100%

amíg te kiírtad a kérdést, vártál a válaszokra meg nézted a szenvedését, kétszer is kiért volna az orvos, észlény.

ne haragudj, de muszáj megkérdeznem. hogy lehetsz ennyire életképtelen? basszus, ha elütnek egy kutyát és látod, hogy szenved, VAJON MI A F*SZT KELL CSINÁLNI?

ja, tudom. ugrani a netre és kiírni egy kérdést gyakorira...

2011. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
74%
A rendőrségnek mi értelme? Cserbenhagyásos gázolás? Ne röhögtessetek már!
2011. jún. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen kedves utolsó válaszoló. csak azt nem tudom te 16 évesen lány létedre mit tennél a helyemben szülők nélkül.. :S
2011. jún. 20. 16:40
 19/72 anonim ***** válasza:
100%

Nem a sofőrt fogják felelőségre vonni, hanem a kutya gazdáját. Már ha van neki.

Mert közterületre kutya nem jöhet ki póráz nélkül. Ha meg az úton történt az egész, akkor meg veszélyeztette a forgalmat. Sajnos ezt nem én találtam ki, de ez a törvény.

Sajnálom szegény kutyát! :-(

2011. jún. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
34%
Ha lány vagy, akkor ápold!! Csak ne hisztizz, mert az nem vezet sehová.
2011. jún. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!