Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Időszakosan visszatérő hasmené...

Időszakosan visszatérő hasmenés - hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A kutyus-8 hónapos- felesben prémium táp/főtt rizs-minimális főtt csirkével-kombót kap(nem hajlandó a tápot, bármilyet,magában megenni).Jelen helyzet:1. nap hasmenés,2.nap este zugyborog a pocak, majd a széklet "eleje" normál, a "vége" hasmenés..4.nap nincs széklet...egyébként a hasmenés 2.napjától csak rizs/csirke kombót kap.Jókedvű, étvágya rendben. Ez már a második alkalom,ui. 5 hónaposan is ezt tapasztaltuk,akkor kapott vírus ellen injekciót,két hét alatt kettőt-mivel pár nap tünetmentesség után tovább folytatódott-és féreghajtást,de ettől nem,hanem később, kb egy hétre rá magától elmúlt. A kutyus egyébiránt egyik alkalommal sincs rosszul,vidám,mozgékony,eszik,iszik.

Egy kutyagazda mesélte, hogy az ő kutyája is két havonta ezt produkálja-ő folyamatosan oltatja,gyanítva hogy felnyalt egy vírust.Én elgondolkodtam, hogy azért ilyen gyakran,úgy hogy jól van a kutyus,ez biztos?+valószínű nem tesz jót a sok oltás..Esetleges hús allergia nem így jön ki(és nem kéthavonta)...Van valakinek hasonló tapasztalata? Mi lehet a gond?


2011. jún. 20. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem viszonylag kicsi a kutyusod és minden esetre vidd el dokihoz. Lehet hogy a kajában amit attál neki valahogy máshogy volt fúszerezve vagy vírusos lett.

De a doki többet tud mondani!

2011. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!