Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS ellik a kutyám, de nem...

SOS ellik a kutyám, de nem érem el az állatorvost?

Figyelt kérdés
Már 2 órája nem jön a következő kicsi,de az orvosunk nincs otthon,a telefont nem veszi fel.A környékbelieknek meg se nevét se számát nem tudom,meg ismeretlenül nem tudom mit szólnak ha éjjel zargatom őket.
2011. jún. 20. 23:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Még várj egy 20 percet kb., több óra eltolódás is lehet két kicsi közt. A szuka jól van?

Tenyésztő vagy, vagy csak véletlenül becsúszott egy alom?

2011. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Hivjatok fel egy állatkórházat információért.
2011. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, az állatkórházakban mindig van ügyelet!
2011. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a kutyának vannak tolófájásai? simán van 3-4 óra két kölyök között sőt nálunk volt 6 óra is. Nyúlj fel óvatosan (fertőtlenített kézzel) 2 ujjadat használva a hüvelynyílásba amilyen mélyen csak tudsz, hogy érzel e magzatot a járatban. Figyeld, hogy elfolyt e a magzatvíz. Ha elfolyt a víz de nem jön a kölyök akkor van a probléma
2011. jún. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

mekkora a kutya? (kicsinél sok a 2óra, nagytestűnél nem)

hogy van a szuka? liheg? tol? vagy csak pihen?

ez a pesti ügyeleti lista:

[link]

ez a vidéki

[link]

2011. jún. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Megjött a picúr mire visszamentem.Remélem nem csinál még egy ilyet,mert infarktust kapok.Már a 6.dik baba,úgyhogy valószínű nem lesz több.Majd UH-on kiderül.Amint a doki leellette a tehenet...:D Mindenki jól van,de majd biztosat később...Ja,és azt hiszem tenyésztőnek számítok.
2011. jún. 20. 23:42
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Úgy nézem mégsem az utolsó volt,mert mintha megint nyomna....
2011. jún. 20. 23:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot neked is és az anyucinak is:)
2011. jún. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem az első almomnál 6 ot mondott a doki az UH alapján és csak jöttek és jöttek és mikor azt hittük vége megint jöttek :D 12 lett! csak a duplája a doki által jósoltnak...mondjuk nagyon takarták egymást az Uh-n de akkor is.

Hajrá kemény éjszaka vár rád. Minden placenta megvan? Tüdő, orrnyílás és szájnyílás kitisztítása, ellenőrzés és nyomás be őket az infra alá

reggel irány a doki.

2011. jún. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kösz.Már fel voltam készülve a szaporítós szövegre,de kellemesen csalódtam.Eddig kb 400ezerbe van a szukám,a vemhesülés,vemhesség stb.Azt hiszem ez válasz minden kérdésre.A kismama jól van,meg cavalier,és ők tiszta babamániások.Van hogy nem is ellik,megjön a teje a szukának és besegít a másiknak a szoptatásba,meg a kicsik ellátásába.Figyelni kell őket,mert a saját kölykei mellé is lopott már az egyik a sajátjaihoz.
2011. jún. 20. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!